Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne a legjobb? idén...

Mi lenne a legjobb? idén kezdtem el gimibe járni és ami az általánosban még elment az a ruházat itt már nem jön be

Figyelt kérdés
arra gondolok h ott még felvettem 1 sima farmert meg 1 felsőt és ennyi..most viszont ezt kevésnek érzem. azóta vettem 1-2 színes gatyát de vhogy úgy érzem h mindenkihez képest hülyén nézek ki... azt azért hozzá teszem h az osztálytársnőim 80-90%-a elég jómódú szóval a legdivatosabb ruhákban járnak..én azt sajnos nem tehetem meg h megveszek vmi drága jó cuccot..és általában az olcsók meg nem néznek ki olyan jól.. hozzá teszem h nem vagyok túl nőies szóval inkább vmi egyszerű..szoknya kizárva.
2013. szept. 13. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
bizsukkal nagyon jól fel tudod dobni a ruhákat. én szeretem a sima egyszínű toppokat, hosszabb nyaklánccal ,karkötővel. az olcsóbb ruhák közül az egyszerű ,nem túl csicsás darabokról meg se lehet mondani ,hogy mennyi volt az ára
2013. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha szétnézel egy drágább boltban , majd utána egy olcsóbb helyre mész vásárolni, nagyon sok hasonló darabot lehet találni :)
2013. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Turkáló vagy kiegészítők.Nyaklánc,karkötő,füli...:D
2013. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 13. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
ha veszel egy farmert meg egy sima pl. lila pólót akkor vegyél hozzá mondjuk egy ilyen hosszú ezüstös színű bizsu nyakláncot. Nagyon szép tud lenni. Esetleg veszel 1-2 olcsóbb sálat. :)
2013. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!