Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez mennyire lenne illetlen...

Ez mennyire lenne illetlen egy iskolai ünnepségen?

Figyelt kérdés
Nincs fekete ünneplős csőgatyám, csak egy jó állapotban lévő cicanadrágom. Nagyon illetlen lenne, ha ez utóbbiba mennék? Mivel csak bő szárú ünneplősöm van és bő , hosszú blúzom, (ez a 2 nem megy egymáshoz) gondoltam, hátha.
2013. szept. 13. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vedd a cicanadrágot!
2013. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipegj el a boltba és vegyél egy szoknyát. Ajvé.
2013. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetlen, és szerintem ízléstelen is. Vegyél egy fekete szoknyát, vagy fekete csőgatyát, mindegyiket fogod tudni hordani a hétköznapokon is.
2013. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem mennek cicanaciba... A bo szarut szabasd be.
2013. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ünneplős nadrág amúgy is bő szárú... Ha nem tetszik a felsővel, akkor vegyél egy csinosabb szabású fehér blúzt/inget.
2013. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, szerintem sem illik, de azért gondoltam, megkérdezem. nagyon szeretem a blúzom, úgyhogy inkább a nadrágot cserélem le. nem vagyok szoknyás, legalábbis ünneplősben
2013. szept. 14. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy iskolai ünnepséget nem kell felfújni. Nálunk van aki sima tornacipőben is megjelnik, mondjuk én nem, de nyáron volt, hogy évzáróra többen vettünk cicanadrágot. De ünnepségre szoknyát szoktam venni, fehér inggel. De semmi baj a cicanacival, mondom nálunk sokan hordják. Gimis vagy?
2013. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!