Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha 14 évesen egy pl....

Gáz ha 14 évesen egy pl. takkos pólót hordok csőfarmerrel és tornacsukával? Meg mondjuk egy egyszerű pulcsit?

Figyelt kérdés
Mert ma már a legtöbb korombeliek mindig a legújabb divat szerint öltöznek. Jó mondjuk én is szoktam egy két divatosabb felsőt felvenni ami nem póló.

2013. szept. 15. 16:28
 1/6 anonim válasza:
100%

A húgom 24 éves és hasonlóan öltözködik. :)


A mai fiatalok sajnos elég vadul és kirívóan öltözködnek.


Szerintem azt hordj, amiben jól érzed magad. 14 évesen ez viselet teljesen jó. :)

2013. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki, de szerintem a tornacipő (feltéve, ha nem kínais) a csőfarmer és egy mintás póló az olyan dolog, ami soha nem megy ki a divatból..
2013. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én meg csak csőfarmeros, tornacsukás, pólós, pulcsis srácokat/lányokat látok a középsulis, általános sulis korosztályból. Szóval tökéletesen beleolvadhatsz a tömegbe, nincs semmi gáz.
2013. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mégis mi lenne ebben gáz? Ugyanez vagyok 16 éves kiadásban :)
2013. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeritnem egyáltalán nem. Cipőt kivéve én is ilyen vagyok, csak én a H&M-es basic pólókból válogatok, szeretem őket. Cipőt meg Vanst vagy Martens bakancsot hordok. Néha ruhát is, mert jól néz ki a bakanccsal. A gimimben simán beleolvadnál a "tömegbe". Azt edd fel, amiben jól érzed magad, mert ha magadra erőlteted a mások elvárásait akkor kényelmetlenül érzed magad, legalábbis én ezt vettem érszre.
2013. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

huz böb farmert nehuz v -vágásu pólót és nelegyen antena hajad és menőleszel a PÁWÁK azok a legja a világnak

de ha csaj vagy akor jóó ez ;)

2013. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!