Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jövőhéten megyek Pécsre. Hol...

Jövőhéten megyek Pécsre. Hol érdemes ruhákat vásárolni, ahol reális árak vannak? Plázában vagy inkább az Árkádban? Boltokat írjatok légyszi. Leginkább pólókat, pulcsikat szeretnék venni.

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 19:35
 1/9 anonim válasza:
Plázában
2013. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Árkádban van egy tök jó üzlet, ami olcsó is. Asszem Cosmos a neve, a földszinten van, a Sparral szembeni oldalon.
2013. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
árkád. Sokkal több bolt van. Én is mindig Árkádba megyek. New yorker-be vannak pólók 1550-2000 ft-ért. De nagyon jók még a bershka is h&m, Tally Weijl, Takko. ezekbe érdemes benézned.
2013. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nyilván mindenhol vannak olcsóbb , drágább dolgok de kilehet fogni nagyon jó cuccokat olcsón.
2013. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor Árkád lesz a célpont.

Azt hallottam elég messze van az Árkád és a Pláza. Ott van helyijárat elvileg, melyikkel tudnék elmenni a Plázához? Árkád pedig a buszmegállónál van közvetlen, úgy tudom.


(Angliában élek.)

2013. szept. 17. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Mázlista! Anglia *-*
2013. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos azt megmondani nem tudom hogy melyikkel menjél de ha ott megkérdezed vagy megnézed az interneten Akkor biztos el tudsz menni
2013. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti... hát nem rossz ez az Anglia, tényleg:)

Rendben, köszönöm a válaszokat.

2013. szept. 17. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
COSMOS????!!!!! PECS PLAZA????? ANGLIÁBÓL??? Mi a fax van itt es ki szopja be????!!
2015. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!