Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ilyen helyekre megyek mint...

Ha ilyen helyekre megyek mint például orvos, hivatal, bolt, posta, munka ilyen helyekre tényleg nem illik melegitő nadrágban és felsőben menni?

Figyelt kérdés
ilyen helyekre miért kell farmerban menni? vagy nem gáz az ha ilyen helyekre nem farmerban hanem melegitőben megyek?

2013. szept. 18. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem orvoshoz, és a boltba simán elmehetsz melegítőbe, meg ilyen otthoni cuccokban, de a hivatalba postára vagy munkába elég otthonias, bár én már a postára is mentem el melegítőbe xddd szóval szerintem amúgy nem gáz ha melegítőben mész el ilyen helyekre:D
2013. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ezt vallom: Ha azt akarom, hogy komolyan vegyenek, foglalkozzanak velem, akkor megtisztelem őket azzal, hogy jó a modorom, kedves a beszéd stílusom, és persze az öltözékem is helyén való.

Ha orvoshoz megyek, ha ügyet intézek mindig szépen felöltözök, ami magabiztosságot ad. Megfigyeltem már azt is, hogy ha félelegánsan, szépen vagyok felöltözve, az ügyintézők is kedvesebbek, az orvos is figyelmesebb.

Nem gáz ha te melegítőbe mész orvoshoz, vagy hivatalba, de akkor számíts rá, hogy nem úgy fognak veled viselkedni, minta ki öltöznél.

Boltba, postára én is melegítőbe járok.

A munkahely pedig ha nem követeli meg a kiöltözést, vagy nem emberekkel foglalkozol, akkor abba mész amibe akarsz.

2013. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Melegítőben mindenhova gáz menni.
2013. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
miért is?
2013. szept. 18. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem illik.
2013. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de miért nem illik??????????????????????????
2013. szept. 18. 15:12
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:
0%

Vannak márkamentes, olcsó, kibolyhosodott, gagyi anyagú, fakó melegítők, ezekben valóban ciki bárhova is elmenni.

Ha szép, új, vagy újszerű, jó állapotú, jó minőségű, márkás melegítőben jársz és egyébként szép, ápolt a frizurád,akkor sztem el lehet menni akár egy hivatalba is melegítőben. Szóval melegítő és melegítő között óriási különbségek vannak.

Az más kérdés, hogy egy bizonyos kor fölött a nők jobban szeretik az elegánsabb megjelenést, ami engem illet (elmúltam 30), inkább farmerben, vagy szövet nadrágban járok mindig.

2013. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem illik, mert a melegítő az edzőterembe, futáshoz, meg játszáshoz való (gyereknél). Ha falusi vagy átmehetsz mackóban a boltba, de városban már gázos abban kimenni az utcára. Ha meg megyek valahova (egyetem, orvos, vagy ha csak busszal utazok) akkor sem egy otthoni ruhában megyek, hanem normális utcai ruhába. Ahogy amúgy más is.
2013. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert igénytelen, gáz, ronda, és nem utcára való! Miért nem lehet megérteni?
2013. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a gond a válaszommal?? (8-ast írtam...)
2013. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!