Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon unalmas,...

Szerintetek nagyon unalmas, ha egy 13 éves lányon mindig csak hosszú csőnadrágot, és valami mintás, de nem túl színes pólót lehet látni?

Figyelt kérdés

Semmi kiegészítő, viszont a fülbevalókat mániákusan gyűjtöm.( Na, itt nem a köldökömig érőket, és a neon-színekben pompázóakat kell érteni, hanem a kis szolid beszúrósakat)

Alapvetően nem vagyok az a barátkozós, életvidám típus, szóval nekem nincs gondom azzal, hogy változtatnom kéne, mert szerintem így egy kicsit tükrözik a lelki világomat a ruháim, csak most, hogy itt olvasgattam ilyen kérdéseket, egy kicsit meginigtam, hogy jajj, de unalmas vagyok.:/


Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam le ezt a bolhalehelletnyi gondomat!:)



2013. szept. 18. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem unalmas, persze az aktuális divathoz nem éppen passzol. de ha igényesen vagy felöltözve, akkor nincs gond vele
2013. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ebben a korban szerintem a többség így öltözik,és ez így szerintem rendben is van
2013. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is így öltöztem kb, majd alakulsz még:)
2013. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A te korodban ez még teljesen jó öltözet. Nem unalmas, csak olyan, mint az átlag. Ahogy idősödsz, változni fog a stílusod még úgy is.
2013. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ilyeneket hordok. Egyáltalán nem gáz!
2013. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!