Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a barátom...

Mit vegyek fel a barátom Szalagavatójára?

Figyelt kérdés

Sose voltam még ilyen ünnepségen, és már egy csomó helyen utána néztem már, mit illik felvenni egy ilyen eseményre. Láttam, hogy hasonló kérdésekből is rengeteg van ezen az oldalon, csak az a "problémám", hogy általában a lányok szoknyában vagy kisestélyiben mennek. Én (ismerve magam)nem szeretnék ilyen stílusú ruhában menni, mert én ezt már soknak tartom, mivel nem nagyon szeretek kiöltözni.

A hétköznapokban mindig tornacipőben járok, és fekete nadrágban. Rocker vagyok, és szeretném ezt is tükrözni a szalagavatón is.


16/L



2013. szept. 20. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen hiszem el, hogy 1,5 órát nem lehet kibírni egy fehér blúzban meg egy fekete szoknyában. Ez egy ünnepély, ahol az a szokás, hogy az ember ünnepélyesen jelenik meg. (Kisestélyire nyilván nincs szükség.) Ez pedig lányok esetében többnyire fehér blúzt, sötétebb színű szoknyát és magassarkút jelent.

Egy lány fejében különben is mindig ott motoszkál a gondolat, hogy lehetőségeihez mérten ápolt és csinos legyen. Nem szeretnél a barátodban jó benyomást kelteni és megtisztelni azzal, hogy csinosan jelensz meg a szalagavatóján? Így biztosan lenyűgöznéd, ráadásul az alkalomhoz illő lenne a megjelenésed.

Szerintem ezt mérlegeld egy kicsit.

2013. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olyat nem írtam, hogy nem bírom ki. És ezt sem mondtam, hogy nem akarok jól kinézni.

Esélytelen, hogy szoknyát vegyek fel (hacsak nem "elvárt"), ugyanis nincs kedvem feszengeni (elég lesz a magassarkú miatt).


Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy a rocker stílust, hogyan tudnám beépíteni,egy ünnepélyesebb öltözékbe.

2013. szept. 20. 15:22
 3/10 Choc_ice ***** válasza:
Szerintem teljesen maradhat a fekete nadrág és valami szép felső, ha már a magassarkú adott, ahogy írtad is :)
2013. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szoknya és a rocker stílus egyáltalán nem zárja ki egymást, sőt!
2013. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :) Lehet mégis szoknya lesz. :)

Vagy az már túl kihívó magassarkú csizmával?? :S

2013. szept. 23. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne magassarkú csizma legyen, valami szimpla magassarkú cipő :)
2013. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
úgy lesz :) köszönöm a választ
2013. szept. 23. 21:09
 8/10 anonim válasza:
Szerintem ha szereted a barátodat, akkor kibírod, hogy ne rocker légy a szalagavatóján. Ő úgyis tudja, ki vagy, mi vagy - a többieknek meg nem mindegy, ha egy szép kis konszolidált lánykát látnak? Ha megjelensz szögekkel kivert miniszoknyában, dominacsizmában meg neccharisnyában.. :-)hidd el , kibeszélnek. Persze ez se érdekeljen, mert kinek mi köze hozzá, hogy miben jársz, de ahogy az előttem szólók is mondták - vannak alkalmak, ahova finoman, visszafogottan kell öltözni. Az életben igazán nem sokszor van ez, ki lehet bírni. Tényleg a barátodat tiszteled meg vele.
2013. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. :)

Ha nem nagy kérés, esetleg tudnál nekem egy pár linket küldeni, mert semmi ötletem nincs. :S

2013. okt. 1. 23:04
 10/10 anonim válasza:

Nos, szerintem a szalagavató egy nagyon szép ISKOLAI (hangsúlyozom) esemény - tehát nem az Operabál.

Nem kell kisestélyi sem, egy csinos hétköznapi egyberuha vagy szép szoknya-blúz vagy kosztüm épp elegendő.

Anno "délutáni ruhák"-nak nevezték ezeket az ünnepélyesebb de mégsem estélyi viseleteket.

Szerintem turiban nagyon jókat lehet találni, de ha ragaszkodsz a nadrághoz, akkor jó és különleges öltözék lehet egy női öltöny, színes, csokorra kötött selyemsállal.

2013. okt. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!