Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok ilyen vagy ehhez...

Hol tudok ilyen vagy ehhez hasonlo kabatot venni?

Figyelt kérdés

Es nagyjabol hasonlo arert is,vagy max 2x ennyiert. Budapesten belul, vagy Vacon. Szerintetek ez -10-20 fokban is felveheto? Most keszulok eszakra,es hallottam, hogy ott dragak a kabatok, szoval valami noieset, de megis meleget keresek, elfogadhato aron. Az ottaniak amiket neztem,borzaszto dragak, noietlenek, nyilvan praktikusak, de kb semmihez nem tudnam oket felvenni, mivel en nem sportosan oltozkodom.:S Ha nem ezt a kabatot, akkor milyet ajanlotok? Szeretem, ha nem mindenkinek hasonlo van, de azert nem vagyok az az extravagans figura, na meg nincs is ra penzem, de azert altalaban tobb telre elore gondolkodom, vigyazom a cuccaimra, nem szeretek mindenbol ujat venni minden evben.


Link: [link]


(Nincs vateras regisztraciom es magyar bankszamlam se, szoval a vatera kilove,es megkerni se tudok senkit,hogy rendelje meg, plusz nem bizom az elore fizetesben.:S Na meg eleg lassu is, 2-3het...)


2013. szept. 20. 14:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!