Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároltok őszi őszi...

Hol vásároltok őszi őszi cipőt, téli csizmát?

Figyelt kérdés
Én a Deichmann-ban akartam, de nagyon szidják a Humanic-al együtt. Kínairól is rossz tapasztalataim vannak. 20-30 ezreket meg nem tudok rá kiadni. Úh most semmi ötletem ...
2013. szept. 22. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk rengeteg kínai van a belvárosban, 2 nagy cipő bolt is van ami csak kínai cipőket árul. Tudom hogy egy kínai csizma 6-től 12-15 ezer forintig megy. A bokacsizmák, vagy zárt fűzős éktalpú cipők 5-8 ezer között mozognak. Elég rossz minőségűek, ráadásul vissza sem lehet vinni hozzájuk árút, mert mindig te vagy a hibás.

Nekem sincs pénzem 20 ezerért bőr csizmát venni, így most is a Deichmannba veszek, 4 éve vettem ott egy szőrős csizmát, semmi baja nincs. De most szeretnék valami elegánsabb, nőiesebb cipőt és csizmát.

Nem Graceland-est fogok, bár vettem 3 ezerért nyáron egy szandit, egy hónap múlva visszavittem mert levált a talpa, megcsinálták, azóta jó. Most 5th avenue-t néztem ki. Nem drágább, mint a kínai, ha bármi gond lesz vele, vissza viszem, meg fogják csinálni.

2013. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De legalább a Deichmannra van 1 éves garancia. Nekem tök jól bírják a Deichmann cipőim, igazán nem értem, mikor szidni szokták. :D
2013. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én most a téli csizmámat a C&A-ban vettem, meg vagyok vele elégedve
2013. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért szidják a deichmannt. Nálunk cipőbolt csak ez van vagy kínai esetleg még a sportfactory. Utóbbi jó ha sportcipőt akarsz, kínait nem veszek már megjártam vele (suliból hazafelé elkapott egy nyári zápor, kínai szandálom talpa ott rögtön levált, talp nélkül mentem haza, ami azt jelenti 12 km busszal 2 km gyalog). Így marad a deichmann. 5 pár cipőmből 3 graceland. Semmibajuk sincs.
2013. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!