Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meger 20000 ft-ot ez a kisczis...

Meger 20000 ft-ot ez a kisczisma? Melyik szinben szebb, kihasznalhatobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. szept. 22. 21:31
 1/9 A kérdező kommentje:
*csizma
2013. szept. 22. 21:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha van annyi pénzed... :) Nekem a barna jobban tetszik.
2013. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ~zsozso~ ***** válasza:
siman megeri es a 2. a jobb
2013. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik és szerintem nem is ér ennyit.
2013. szept. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bőr akkor igen. Én az elsőt tudnám beépíteni a ruhatáramba, de a második is gyönyörű.
2013. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha bőr és tetszik neked, illik a stílusodhoz akkor megéri a 20.000 Ft-ot szerintem.

Nekem mindkettő tetszik színben és nagyjából egyformán ki tudnád használni. Ha a barnát választod, akkor barna táskával hordd.

2013. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is csak ezt tudom írni, hogy ha bőr és megy a stílusodhoz, akkor megéri. Nekem feketében tetszik, szerintem úgy kihasználhatóbb.
2013. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 ezret megér, én is annyikért veszek, bár ez a fazon nekem nem tetszik, szóval nem venném meg. Az meg hogy melyiket tudod jobban kihasználni, megint csak te tudod. Mert te tudod milyen színű cuccaid vannak, én nem. Ha van pl barna táskád, barna kabátod akkor a barnát. Ha mindened sötét és nem szereted a feltűnőbb dolgokat, akkor a fekete.
2013. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Pull&Bear-es cipők minősége szörnyű, ráadásul ahhoz képest horror árúak. Akciósan vettem pár ezer forintért egy cipőt még egy éve, kényelmetlen volt. Ha élőben megnézed őket, a legtöbbnél silány a ragasztás.
2013. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!