Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk, nincs valakinek eladó...

Fiuk, nincs valakinek eladó fecskéje? Nem tudok normálisat találni a neten.

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy milyen állapotú, vagy szakadt, megveszem. M-L es vagyok. 17/f

2013. szept. 22. 23:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az a legjobb, ha már kitágult, mert viszonylag nagy a farkam és szeretem, ha előtte, valaki másé kitágítja
2013. szept. 22. 23:19
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
rohadt vicces vagy-.- vagy meg nagyon beteg agyilag
2013. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ez neked vmi perverziód? használt alsógatyákat veszel?
2013. szept. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Weke Daka ***** válasza:
100%

eladó fecském nincs, mert az nem háziállat, de kanárim és díszpintyem van. ha érdekel, írj!


-----

szerintem a srác meleg inkább, úgyhogy a barátnőm kinyújtott tangáját is eladnám neki jó pénzért :)

2013. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fekete jó lesz? mit fizetsz?
2013. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Úristen!!!:DD te normális vagy??:DD alap dolog a mai világban,hogy mindenki talál mindent,a boltokban,ami kell neki,még azt is,ami kéne,,,te provokálásból tetted fel a kérdést vagy szórakozásból,,,,,am. meg boxert hordok,de ha lenne fecském,akkor sem adnám el neked:DD 18f
2013. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
a 6. vagyok,még annyit,hogy ajánlom neked a pszichiátria osztály megfigyelő részlegét :DD komolyan ezen behaltam:"Mindegy, hogy milyen állapotú, vagy szakadt, megveszem."
2013. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mint írtam nekem van 1 elfekvőben, sosem hordtam mert áttértem a boxerre, és a sok kis hülye 18 évessel ellentétben, engem nem érdekel, hogy mekkora perverz vagy, vagy hogy aztán mit csinálsz vele, simán eladom neked jó pénzért.
2013. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

a 6. meg a 7. vagyok,,,én vagyok perverz? ti vagytok betegek,nézd már meg,hogy mit írt a kérdező:

"az a legjobb, ha már kitágult, mert viszonylag nagy a farkam és szeretem, ha előtte, valaki másé kitágítja"

2013. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
javítom magam,illetve nem is azt mondtad rám,h perverz vagyok,hanem azt,h hülye 18 éves vagyok,hát ti vagytok hülyék
2013. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!