Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steel bakancsról vélemények?

Steel bakancsról vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig bírja?Télen és átmeneti időkben használnám.Fesztiválra nem szoktam járni,mert nem nagyon van a közelben

2013. szept. 23. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen steeled van?
2013. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 3 év alatt koptattam el az első bakancsomat, megjárt 3 db 1-hetes fesztivált, több tucatnyi koncertet, valamint néhány verekedést is. A második már 3. évében jár, de az idei telet még kibírja. Napi szinten használom (télen-nyáron), szóval nem lehet rá panaszom. Persze vannak selejtesebb darabok a boltokban, de ha ügyesen vásárolsz, és alaposan megnézed a bakancsot, mielőtt megveszed (illesztések, ragasztások, varrások) akkor egy steel is jó szolgálatot tehet.
2013. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Régebben gagyibbak voltak, most már feljöttek minőségben, de sajnos az áruk is emelkedett.... Getta Grip a legjobb még mindig, az nem 3, hanem 5-6 év nyüstölést kibír, ha bokszolják rendesen.
2013. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!