Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol/hogyan tudnék minél több...

Hol/hogyan tudnék minél több jó ruhát beszerezni minél olcsóbban?

Figyelt kérdés

A legtöbb cuccomat nem hordom, mert kinyúltak, kinőttem, vagy egyszerűen nem tetszik. Most szeretnék ruhatárat újítani, vagyis legalább nagyjából, leginkább pólókra és pulcsikra lenne szűkségem.

15/L


2013. szept. 27. 21:26
 1/5 anonim válasza:
Attól függ,hogy mennyi pénzt szánsz rá ugyhogy kb mennyi a keret?
2013. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy 35 ezrem, van, de nem szeretném erre költeni az összeset, ha lehet. minél olcsóbban meg szeretném úszni, de végső esetben az is lehet hogy az összeset elköltöm...
2013. szept. 27. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

HÁDA!!!!! 10 ezerből rengeteg ruhát tudsz venni !

700-1500 között vannak ott iszonyatosan jó cuccok!

2013. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még valaki tud olcsó helyeket? Én még az Invázió-ban szoktam néha vásárolni, mert ott is vannak olcsó cuccok jó áron. (Auchanban van)
2013. szept. 28. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
turik,vagy plázák...Fillérekért adják a pólókat,nyár végi akció..Ja,és a kiegészítők..Abból szerezz be sokat.Füli,nyaklánc,karkötő.Ja,és egy divatosra kifestett köröm is sokat dob!
2013. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!