Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy adidas Superstar...

Vettem egy adidas Superstar II cipőt. Megbízható?

Figyelt kérdés

Most lement az ára, 20K volt, gondoltam ennyit azért megér. Keresztanyumnak meg sok mindenki másnak ez van és már 5-6 éves, semmi bajuk. Hogy csinálják? Én mit rontok el? Suliba járáshoz használom... Az én cipőim általában nem bírják sokáig... az ez előtti Puma cipőm is "csak" 1 évig bírta, igaz annak semmi baja, csak a bőr jött le az elejéről... alatta meg látszik a szürke vászon, ami elég gáz. Hogyan ápoljam? Vagy a járásommal van a baj? Volt régebben még a Puma előtt egy adidas Slimsoll M cipőm... na az 2 hétig bírta, a talpa a sarok résznél kijukadt, az oldala pedig szétjött, teljesen levált. Bevizsgálták, azt mondták elnézést, a cipő árát le lehet vásárolni, jól jártunk, mert abból vettük a Pumát, de akkor is... nem hiszem el, hogy az én cipőim fél, vagy max 1 évig bírják...

A Superstar II szerintetek megbízható?


2013. szept. 28. 11:06
 1/2 anonim válasza:
>kijukadt
2013. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocs. De ez tényleg a kérdéshez tartozik? -.-"
2013. szept. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!