Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha megujitjatok a ruhataratoka...

Ha megujitjatok a ruhataratokat divatos cuccokkal, mit csinaltok a regiekkel? Csak addig hordjatok amig divatosak?

Figyelt kérdés

Volt egy-ket osztalytarsam akiken alig ha negyszer lattam ugyanazt a ruhat, es amikor valami divatba jott nekik azonnal volt, mindig a legdivatosabb ruhakban jartak.

Kivancsi vagyok, ilyenkor megszabadultak vajon a regiektol?

Vagy otthon "porosodik" ameddig ujra divatba nem jon?


En 4-5 havonta kapok par uj ruhat ha kell, vagy ha valami nagyon megtetszik, megis egyre csak gyulnek es gyulnek, es nincs szivem kidobni/elajandekozni oket. Van olyan ami mar kicsi, vagy epp kopott es lyukas, megis annyira megszerettem hogy egyszeruen nem tudok megvalni tole.



Szoval a fo kerdes az lenne hogy akik szinte minden uj divatkor ruhatarat cserelnek azok mit csinalnak az addigiakkal?



2013. szept. 28. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még mindig tetszik és nincs elhasználódva, akkor hordom továbbra is. Amúgy sem nagyon érdekel, hogy éppen mi divatos, mi nem, általában olyan ruhákat veszek, amik tetszenek, és amiket divattól függetlenül tudok viselni, és egymással párosítani.

22L

2013. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párszor hordott, márkásabb darabokat megpróbálom eladni aukciós oldalakon. A kopottabb, de még hordható ruhákat meg egy rászoruló családhoz szoktam eljuttatni. : )
2013. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon cserélek divat szerint ruhákat, de az elmúlt pár évben sokat változott a stílusom, egyre több ruhát hordok.

Én anyukámnak vagy nagynénémnek szoktam ajándékozni. Ha nekik sem kell, mert már annyira rongyos, vagy túl fiatalos, akkor olyan családoknak adom, akik értékelik. De a legtöbb pólómból egy idő után itthoni póló lesz, a nadrágokat pedig sokszor addig hordom, hogy leszakadnak rólam. Akkor még összefoltozva jók lehetnek egy szalonnasütögetős délutánra, de nagyon már nem hordom őket, mennek az alsó fiókba.

2013. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!