Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hűvös időben milyen...

Ilyen hűvös időben milyen harisnyát vesznek fel a kerékpárosok? Gondolom pamutot.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy sajnos az egekbeszökő árakon kínálják azokat a testrefeszülős kerékpáros nadrágokat,és némelyik meg nem is tetszik.Úgy gondolom,egy lábfejes,vagy lábfej nélküli egyszerű fekete pamutharisnyanadrág is megtenné.Farmernadrágban utálok bicajozni,a halászgatyához meg a térdzokni már kevés,vagyis elkel a harisnya.Más bringás srácokon is láttam már ilyet.Először kicsit feltünő volt,de a fekete színnel nem is mutat rosszul.Köszi a válaszokat!

2013. szept. 29. 06:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!A válaszodat nekem szántad,vagy a 6-os válaszadónak?
2013. okt. 1. 11:27
 12/19 anonim ***** válasza:
szia a 6-os vagyok! én is ezt kérdezem! szerintem nem olyan egyértelmű dolog,én pl még sajnos nem láttam soha ff- it harisnyában az utcán,ha igy lenne ém mindig abban járnék rövidnacival!
2013. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Amit én veszek a rövidnaci alá,az egyszínű fekete pamutharisnyanadrág.Más bringásokon is láttam már ilyet,nyilván azért mert túl drága a kerékpáros naci.Amíg halászgatyóval hordtam,addig térdzokninak nézték,fel sem tünt,hogy harisnya van rajtam.Nejlont így már nem merném felvenni,max. egy vékony hosszú nadrág alá.
2013. okt. 1. 13:17
 14/19 anonim ***** válasza:
ami nekem van fekete ,vastagharisnya,ugy néz ki mint hs pamut lenne de nem az,reggel azt vettem fel térdnadrággal a buszmegáloba két lány állt mellettem és jol megnéztek!
2013. okt. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Így ősszel, amíg nincsenek minuszok, van, hogy én is felhúzok egy nejlonharisnyát a rövid-vagy biciklisnadrág alá. Több fiún, férfin is láttam már pl. a Budai-rakparton (arra szoktam tekerni).

Hűvőssebb időben hosszú bringásgatyát veszek fel, az Intersportban most akciósan 9900...

Egy nejlonharisnya meg 150 Ft, ebben az időben nekem megteszi, ha tekersz, úgysem látják hogy az, csak ha valaki nagyon végigmér. (pl. egy nem átlátszó, fekete, de lehet testszínűben is nyomják, csak nekem sem tűnt fel)

2013. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
150 Ft?? Olyat ne vegyél! Vagy lehet, hogy 1500-at akartál írni, akkor értem, a normális harisnya szerintem 1000-1200 alatt nem létezik. Amúgy meg mindenki azt vesz fel szerintem amit akar, vagy amiben kényelmesen érzi magát. Engem soha nem érdekelt, ha bámultak. Az öltözködés egyrészt divat, önkifejezés, másrész praktikusság. Ha neked az a praktikus, hogy a biciklizéshez férfi létedre harisnyát húzz, hát tedd azt.
2013. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én ilyenidőben már n merek rövidnadrághoz harisnyát venni mert reggel hideg van,van olyan amibe nem fáznék?álltalában testszinüt hordok mert az nem látszik annyira! ff vagyok!
2013. okt. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ilyen időben mint pl. ma is,én is csak egy fekete nejlonharisnyát húzok,és arra egy rövid biciklisnadrágot. Amikor beérek,akkor veszek fel nadrágot.

25 f

2013. okt. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én most kaptam műszűlas, kétszáz danos (jó den, de a karateban dan) lábfejes harisnyát a barátnőmtől, isteni. De azért felvettem rá egy bringás gatyát. Így együtt fasza. Nélküle nem mertem kipróbálni még. Ahhoz szerintem hideg van.
2014. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!