Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrdzsekihez milyen sál illik?

Bőrdzsekihez milyen sál illik?

Figyelt kérdés
Általában farmert és fekete magassarkút viselek.
2013. szept. 30. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fekete a bőrkabi is? :) Szerintem farmerhez, fekete bőrkabihoz, fekete magassarkúhoz szinte bármilyet felvehetsz! :) Pont ez az én stílusom is! :) Nekem a kedvenceim hozzá: van egy fekete-fehér klasszikus selyem McQueen kendőm, egy DVF barna-fehér leopárdmintásom, és egy barna-bézs-sötétbarna Guccim... Ezek a kedvenceim, de szerintem akár felvehetsz hozzá harsányabb színű, vidám kendőt is! Valóban, bármit! :) Anyagában is lehet selyem, lehet pamut, lehet csillogó szálas... Tényleg, bármi! :) Próbáld fel, és ha tetszik viseld! :)
2013. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, fekete a dzseki is.

Igazából azon filóztam, hogy ilyen vékony divatsál jobb e hozzá, vagy esetleg mehet egy vastagabb kötött is. Színben maradtam volna a feketénél (mert magamon nem igazán tudok elképzelni nagyon harsány színeket), de kicsit elbizonytalanítottál most.

Holnapra terveztem egy kis beszerző körutat... hát nehéz nap elé nézek :D

2013. szept. 30. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fekete-fehér selyem sál is tuti nyerő! :) De a barna is tökéletes! próbálgass! :) Szerintem egy vastagabb, kötött sál is szupi hozzá!
2013. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!