Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Sportsdirect.com-ról rendelt...

A Sportsdirect.com-ról rendeltetek már valamit?

Figyelt kérdés
Aki vett már onnan valamit, kérem írja le nekem, hogy azt kapta-e amit várt, valamint a szállítás körülményeit.

2013. okt. 1. 14:12
 1/6 anonim válasza:
Én már többször is rendeltem. A mérettel van néha gondom, mert ha a mérettáblázat szerint választok, akkor rendre nagyok a nadrágok :) Minőséggel itt-ott gond van, de ki kell tapasztalni! A szállítás a megrendeléstől számítva 5-7 nap szokott lenni.
2013. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a nadrágokkal van gond..a csipö részre jo...a popsi/comb részébe viszont 2x beleférnék.

sajnos...

elvileg 5 nap a szállitás. :)

A minöséggel nekem eddig nem volt bajom

2013. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem érdemes rendelni, gagyi selejtes cuccok vannak! Már többször rendeltem, én mindig megszívtam valamivel. El vannak szabva a pólók, szétfoszló pulóver, rossz minőségű anyag, a legdurvább egy melegítőnadrág volt, ami egyszer volt rajtam, letérdeltem benne, meg felálltam és úgy megnyúlt hogy két számmal nagyobb lett.

A rendeléseim kb 30%-a hibás használhatatlan volt, pizsamának vagy otthon kertészkedni jó, de talán még annak sem. A másik 70% viszont jó, hibátlan, számoljon mindenki, hogy akkor megéri-e onnan lutrira rendelni. Konkrétan 4x rendeltem, kb 40e Ft-os értékben, de többet soha!!! Nem is értem hogy egy NIKE, EVERLAST…stb hogy engedheti meg magának hogy selejtes árut dobjon a piacra. Hazudik aki azt mondja hogy hibátlan termékeket kap onnan!

2013. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem hazudok...

Hibátlan terméket kaptam...

:) szerencsére!Gyerek ruhát/cipöt is rendeltem.egyikkel sem volt baj...

2013. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ant777 válasza:
Szerintem is gagyit árulnak. Megnyilt az Arénában az üzletük. Bementem venni v.mit, de minden ...piacosnak tűnt. nem is vettem semmit.
2014. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyi üzletükkel nekem is van bajom.

Bementem adidas nadrágot venni..(akcios volt felprobáltam egy szürkét..de inkább fehéret vettem).majdnem elájultam mikor itthon észrevettem hogy pisztácia mag volt a zsebébe és még retkes is.Gondolom az eladó kiscsaj "kölcsön vette"

a cimke ki volt vágva..ennyit erről..


Netről is vásároltam...azzal megvagyok elégedve.

Mindent a csomagolásával együtt kaptam bontatlanul.

2014. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!