Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is érzitek azt a finom...

Ti is érzitek azt a finom illatot a CCC cipőboltokban?

Figyelt kérdés
Kérdeztem egy eladót, hogy mit fújnak a levegőbe, de mosolygott, és azt mondta, hogy semmit. Szerintem nem igaz, csak nem engedik nekik, hogy elárulják. Valami vevőcsalogató trükk lehet. Valaki nem tudja az igazat?

#cipő #illat. parfüm
2013. okt. 4. 22:46
1 2
 1/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Lábszag.... :-)
2013. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak a bőrcipők bőrszagát szoktam érezni.
2013. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es, hehe :)


2-es, van valami finom, púderes illat. másutt is vannak bőrcipők, meg is ismerem az illatot, de a CCC-ben van valami plusz illat

2013. okt. 4. 23:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam érezni,és én is megkérdeztem egy eladót,de azt mondta,hogy saját specialitás.

Na mondom....:-)

Így aztán fogtam magam,és elmentem inkább a Douglas-ba,és vettem magamnak egy parfümöt,hogy eltereljem a gondolataimat a CCC-s illatról :-)

2013. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ugyeugyeugye? 5-ös, örülök, hogy nem vagyok egyedül, és nem képzelődtem :)))


Ez valami vevőcsalogató, Nagyon ügyes pszichológiai hatás. Aki nem érzi, az is érzi, csak nem tudja, hanem máskor is bemegy, mert jól érezte magát...


Én is gyakran bemegyek, a táskákat már vagy 3x végigmazsoláztam (kicsit drágák szerintem), de ha bőrcipő kell majd, tuti, hogy tőlük veszek. Nagyon szépek!

A rejtély pedig nem fog kiderülni :))))

2013. okt. 5. 14:27
 7/11 anonim válasza:
40%
Mindig befingok amikor arra járok 😊
2015. okt. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Úgy tudom a légkondival fújják be ezt az illatosítót, hogy minden üzletben egyforma illat legyen. Én akárhányszor bemegyek mindig köhögök tőle. Egy ott dolgozó ismerősöm mondta hogy ők utálják mert mivel egész nap ott vannak már köhögnek tőle, jelezték is a cégnek de nem foglalkoztak vele.
2017. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A CCC-ben szoktam egy fura szagot érezni. Minden boltjukban ugyan olyan. Valami illatosító, de nekem nem tetszik kifejezetten. Túl erős, "erőszakos", tömény illat. A kevesebb, szerintem több lenne. Más cipőboltokban nem szoktam ilyesmit érezni.
2019. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Épp tegnap bementem csak ezért és megkérdeztem...klíma illatosító,a ccc karbantartója tölti a bolt központi klímájába meghatározott időközönként.

A dolgozók nem tudják milyen formában,nem ők kezelik hanem a vezetőség.

2021. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!