Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes még felvenni a ballonk...

Érdemes még felvenni a ballonkabátot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elég hűvös van már, viszont átmeneti kabátom csak ez van (ballonkabát). Meleg téli kabátjaim vannak ezen kívül, ami még korai lenne. Szerintetek még hordható ha alá jól beöltözöm?

2013. okt. 7. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, főleg, hogy nem lesz nagyon hideg a héten
2013. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. okt. 7. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ma téli dzsekiben indultam el,de majd meghaltam a melegtől én is megint a ballonomat veszem fel, csak pulcsit veszek alá, de persze a saját hidegérzetedet csak te tudod megítélni. Nálunk amúgy erősen süt a nap.
2013. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor indulsz, mikor mész haza...


Reggel itt 0 fok volt, még jó hogy a télit vettem fel, mert különben kifagyott volna a...

Öt körül megyek haza, akkor is jól esik majd a meleg kabát


De ha most kellene elindulnom, elég lenne a ballon.

2013. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban, ma is szép, viszonylag meleg idő volt. Elég volt a ballon (meg egy meleg pulcsi alá) ameddig ilyen idő lesz hordom, max ha úgy érzem, hogy fáznék benne, akkor váltok téli kabátra. Mindenesetre remélem még tudom hordani egy darabig. Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!