Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halloweenre tudnátok mondani...

Brigi198 kérdése:

Halloweenre tudnátok mondani jelmezötleteket? 15/L

Figyelt kérdés
Osztályommal megbeszéltem h október 31.-én elmegyünk cukrot gyűjteni,csak ugy hülyülésből.Nincs ötletem minek öltözzem.Karakterekre,sminkekre és jelmezötletekre lennék kíváncsi.(halloween gyűlölők,helyesírás kritizálók és akik szeretnek okoskodni,kíméljenek!!!)

2013. okt. 9. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Öltözz feketébe és dobj fel egy kis füstös sminket :) Te leszel a sötétség az éjszakában. Hangulatos, ijesztő, egyszerű.
2013. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

elsősorban azt kéne tudni,hogy csinos szeretnél lenni,vagy ijesztő?:D

Mert,hogy rengeteg variáció van arra, hogy csinos/csajos maradj, de egyúttal valamennyire sablonos is (cica, boszi,stb..)

Esetleg,ha ijesztő is meg csinos is akarsz, azt tudom javasolni, hogy öltözz csinos ápolónőnek és sminkeld magad zombira! esküszöm, az lenne a legmenőbb jelmez:D

2013. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Minden jöhet ami ijesztő vagy sötét:D Sminkből csinálhatsz vmi extrábbat (füstös szemek, széles tusvonal, piros rúzs, stb.)

De nekem pl az volt a leghatásosabb, amikor fehér ruhába öltöztem, és mivel nekem a hajam és a bőröm is nagyon világos, az ajkaimat vérpirosra festettem, és így meglehetősen kilógtam a tömegből, és mindenki megdicsért:)

2013. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Oltozz nyelvtankonyvnek. Amugy tok gaz ez az amerika majmolas. Hozzank is becsongettek tavaly, hogy csokit vagy csalunk, hat elhajottam a kis bvzikat jo messzire :D
2013. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2013. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

a 15:28-as válaszolónak:te mindent beleirtál a kommentedbe amiről irtam h kíméljenek:DDnagyot nevettem:Dköszi:D


a 15:39-es válaszolónak:omg...ez nagyon jóó:Dha tudnék ilyet sminkelni akkor tuti ez lenne:D


15:25-ös válaszolónak:csinos de mégis félelmetes:)nem olyan sexy jelmez,mert az nem való annyira halloweenre:)


15:23-as válaszolónak:jó ötlet,de én nagyon ki akarok tűnni(jó értelemben):)

2013. okt. 9. 15:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Végül is, jó az a nyelvtankönyv :D mindenki félne tőled... :D


amúgy meg a zombi ápolónő jól hangzik :)

2013. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire szeretnél csini/csajos lenni, és mennyire ijesztő. Ha csini szeretnél lenni, de nem sablonos, akkor öltözz fel vmi történelmi női karakternek, pl. Kleopátrának. Ha ijesztőbb szeretnél lenni, akkor nekem ez pl. nekem nagyon bejött:

http://www.youtube.com/watch?v=yCdFuidTHRo

ilyen régi típusú bolondokházából szökött nő... telitalálat, ráadásul sztem annyira brutál erős sminktudást sem igényel, mert ha annyira nem pontos, az is hozzátesz az ijesztő érzethez. De hasonló ötlet pl. a kísértetlány is (nem az a leples szellem, hanem ami horrorfilmekben szokott lenni).

2013. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2013. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
En amugy tavaly Joker-nek oltoztem a Batman-bol: [link]
2013. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!