Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok fehér alapon...

Hol találok fehér alapon piros szivecskés slip-ont Budapesten?

Figyelt kérdés
teszveszt nem kérek.
2008. júl. 5. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem valamelyik emos kukába! Fuuuuuuuuuuuuu
2008. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké kabbe
2008. júl. 28. 12:13
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy a szív mióta imós bazdmeg? kurvára nem az..egy év mulva bármint fel vesz az emebr, és leimózzák? hát kösz.kurva anyád
2008. júl. 28. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
A slip-on emos, és "emo", nem "imó". A szivecske, a macik, a rozsaszin halálfejek, a fegyver, a csillag és a pöttyös motivum mind az emora vall. El kéne gondolkodni ezen, és aki az elöbbi választ irta, nem hűlyeséget beszélt.
2008. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem nem emos ,de nem tom hol lehet kapni...
2008. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vann egy pöttyös cipőm Adidasos és egyáltalán nem vagyok emos , ez hüyleség most akk mindenki emos akin valami pöttyös van azért mert egyszer egy kis erétvágdosó emocska oolyat vett fel???? Hát én ebbe nem akarok belemenni sztem nem emos azt vezs fel mait akar a kérdés feltevőjének adok igazat:)
2008. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak a tudtalan gyökerek imoozák le ezeket a mintákat.pffa slip on se feltétlenül emos
2008. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!