Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől törik meg, reped el a...

Mitől törik meg, reped el a néhány hetes cipő oldala?

Figyelt kérdés

Tehát a képen karikával jelölt helyen (talán járóráncnak hívják?), mind a külső és belső oldalakon megtörik hosszanti irányban a cipő alján a gumi, pont ott ahol a cipő meghajlik a lépéseknél. Érthető jelenség ez több éves cipőknél, főleg ha szenet lapátol, fára mászik bennük az ember. A mostani cipőmben, amit kb. 3 hete vásároltam csak iskolába jártam eddig (meg persze haza), azt sem heti 168 órában. Mitől törhet meg ilyen hamar? Talán rosszul járnék benne?


Itt a kép:


[link]


2013. okt. 9. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert nem jó minőségű.

Nagyon nehéz manapság már olyan cipőt találni, ami nem megy hamar tönkre és már az ára sem tükrözi a minőségét.

Régebben adtam arra, hogy ne akárhol vásároljak cipőt, de most már vagyok annyira tapasztalt, hogy inkább azt nézem, hogy tetsszen és ne a márkáját. Ha kéthavonta nincs 10-15.000 Ft-od cipőre, akkor nem szabad kísérletezni. Én a Nike cipőket tudom ajánlani, 4 éve vettem 22.000 Ft-ért és a mai napig cipő, kisebb hordási sérülésekkel, de nem szakadásokkal, csak kopással.

Én kétlem, hogy 3 hét alatt szét lehet hordani egy cipőt, így csak a minőségével lehet gond. Vidd vissza mindenesetre, és kérd vissza a pénzt (biztos nem akarják majd visszaadni, de kötelesek visszaadni, ha nem tudod levásárolni, ezt ne felejtse el senki! Ne hagyjátok magatokat átverni, utána tudtok nézni neten, hogy ez törvény)

2013. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!