Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik netes oldalról tudnék...

Melyik netes oldalról tudnék olcsón jó ruhákat rendelni? Főleg nőit.

Figyelt kérdés
Aztmondják netről venni ruhát olcsóbb,főleg ha nem innen magyrországról rendeljük. Nemtudtok valami jó kis oldalt? :)

2013. okt. 9. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Internetről rendelni valóban lehet nagyon olcsón, az e-bayről.

Vannak olyan oldalak, amik közvetetten árulnak e-bayről rendelt termékeket, illetve megrendeltetheted velük, azt amit szeretnél, de ez már nem annyira olcsó. Ha nem te magad intézed PayPall-lel, hanem oldalakon keresztül, máris rákerül a saját hasznuk + ott van még a szállítási díj + a postaköltség. Ha nem nagy mennyiségben rendeled, akkor szerintem nem jössz ki sokkal olcsóbban, mint ha megvennéd egy Outletben őket Magyarországon.

2013. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Pl. [link]


Jó minőség. És ők szerintem elég jó árban is vannak. Eddig kétszer rendeltem és nem volt probléma. Pár nap alatt megjött a csomag.

2013. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem annyira olcsó. Budapesten van egy Outlet, az a neve, hogy Brand City Outlet, ott vannak márkás cuccok és nem olyan vészes az áruk se.
2013. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Facebookon Ruhakavalkád oldal!
2013. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


olvasd el ezt. sok oldal, ingyen szállításokkal is. Dhagate-ről rendeltem 9$ -ért ami 2000 HUF volt, és gyönyörű miniruha...:) alaposan szét kell nézni :))

2013. dec. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!