Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a leggings? Ti hogy definiá...

Mi a leggings? Ti hogy definiálnátok?

Figyelt kérdés

Sok helyen hívják fel a figyelmet arra, hogy a leggings nem nadrág. De igazából sehol sem definiálják mi az a leggings.

Azért kérdezem, mert vannak olyan vékony nadrágok mostmár amik olyanok, mint egy "leggings" és vannak olyan vastag leggingsek amik olyan vastagok mint egy rendes nadrág.

Most arra gondolok hogy sokan a zseb miatt különböztetik meg (ha van zsebje akkor az már nadrág)????



2013. okt. 9. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

leggings-cicandrág, harisnyanadrág.


vagyis lehet nadrágként is hordani már, sok lányon látom. nem kell hosszabb tunika hozzá mindig. persze ez attól függ, hogy kinek milyen az alakja.


nyilván egy teltebb nőn jobban fog mutatni tunikával...

2013. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lábfej nélküli harisnyaként. A csőgatya is nagyon feszülős, de az egy korrekt anyagú nadrág, nem rajzolja ki milliméterre pontosan a segg formáját, nem lesz tevepata, ne látszik át rajta a bugyi. Nem tudom mire gondolsz vastag leggings alatt, én még csak vékonnyal találkoztam. Nekem nem tetszik, ribisnek találom hosszú felső nélkül. Azért ez [link] meg ez [link] nem ugyanaz.
2013. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy utcai nadrág akármilyen vékony, sosem lesz annyira vékony, mint egy leggings (vagy jeggings, ha farmer leggingsről beszélünk), és annyira sztreccses sem. Egyébként meg tényleg nem kellene nadrágként viselni, mert még a vastagabbak is tapadnak, és nagyon durván kiadják a vonalakat, az meg baromi közönséges még a legsokhagymaseggűbb csajon is, ha kiadja a teljes vonalat, urambocsá még a bugyija vonalát is, pláne ha vékony anyagú kis szarról van szó, és át is tetszik. Normális ember csak tunikával, fenék alá érő holmikkal veszi fel. És így legalább nem nézegeti majd az összes perverz...
2013. okt. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most filozófiai definicióra gondolsz vagy praktikusra?


Ha elmélkedni akarsz erről, akkor részemről passz, mert olyan sokféle anyagú, szabású, hosszú és mintázatú van, hogy lehetetlenség meghatározni.

Gondolj csak bele: egyszínű, mintás, 3/4-es, 7/8-os, csipkés bokamintás, szegecses, diszitett, húzott szárú, cipzáras a vádli részen(!), microfibrás, vastag pamut, zsebes ... és még ki tudja milyen?


Ha a praktikusság oldaláról közelíted meg, akkor a leggings az egy szűk nadrág. Lehet önmagában is viselni, de vannak olyan leggingsek, amelyeket csak szoknyával vagy rövidnadrággal érdemes felhúzni.


A harisnya az más. Az egyértelmű, hogy fehérnemű kategória.

2013. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez harisnya vagy labfej nelkuli harisnya,akkor szerintem eleg gaz a pitcsakra nezve,mert akkor ezek szerint en is jarkalhatnek jegeralsoba az utcan ,legfeljebb azt hiszik,hogy elhagytam a nadragomat! Ezt nem szoktak az ilyen oltozetu nokrol gondolni?
2013. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ívy1 ***** válasza:
100%
Bár hivatalosan a leggings az boka,lábszárvédőként szerepel a sztaki fordításban,a köztudatban cicanadrágként szerepel.Én ami lábfej nélküli,azt már cicanadrágnak hívom,annyi hogy ami olyan 50 den alatti tehát átlátszik azt csak szoknyával venném fel.
2013. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!