Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen súlyú,...

Szerintetek milyen súlyú, alakú lány viselhet nyugodtan leggingset? Linkelnétek képet?

Figyelt kérdés
Nadrág hatású leggingsre gondolok. Nem harisnyára vagy cicanadrágra.
2013. okt. 9. 23:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Magabiztosan, ez a jó szó.
2013. okt. 9. 23:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem csak olyan lányon mutat jól, akinek átlagos és arányos testalkata van, vagy vékony. Nekem van olyan ismerősöm, aki felül dagadt (már bocs a kifejezésért), combja vastag, a lábszára meg tök vékony, és mégis leggingset hord, szerintem az ilyenen nagyon bénán áll. Ezzel csak azt hangsúlyozza, hogy felül milyen nagydarab!
2013. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
A vékony lányokon jól áll, de márt láttam fiúkon is. :))
2013. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiúkon viccesen nézhet ki. Ha nem vagy extrém méret (se nem túl kövér, se nem túl gebe) akkor nyugodtan viselj leggingset. Képet? Menj ki az utcára, és nézz körül. Kb. minden 5. ember abban van!
2013. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt pasim is hord leggingset bár ő csak télenXD Nem vagyok vékony de én is szoktam hordani,de nem magába,hanem szoknyához vagy miniruhához!Viszont sokan túlzásba esnek pláne a ducibb csajok,úgy hordják mint a vékonyak,mikor nekik nem áll jól!
2013. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazán jól csak a vékony lányokon áll, nem a csontikon, mert az sem szép, hanem akinek a magasságához pont jó a súlya.


Valamelyik nap ment előttem egy elég duci lány és fehér cicanaci volt rajta. Sokkolt a látvány :S De ismerek egy szintén duci lányt, aki kb mindig fekete cicanaciban van...

2013. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A jobb szélső még bőven belefér,tehát lehet nála teltebb legalábbis nálam.A középsőt viszont nagyon vékonynak találom,nem áll jól rajta. Hát a baloldaliról nem is kell írni.

2013. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok nő el van tévedve azzal hogy a leggings egy ruha amit akárki viselhet akárhogy, holott ez csak kiegészítő és ruházat alá kell fölvenni.


A leggings csak " HOSSZÚ BLÚZZAL VAGY TUNIKÁVAL" viselhető ahol a fenék takarásban van mivel a leggings egy vastag "harisnya" de mái napig sokan tévedésben vannak ezzel.


Itt egy kép a helyes viseletről és a megfelelő alkatról:


[link]

2013. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a képed !
2013. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!