Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szaladgál minden második...

Miért szaladgál minden második tizenéves lány farmerdzsekiben?

Figyelt kérdés

már nevetséges,a minap láttam négy ilyen csajt szinte ugyanolyan farmerdzsekiben ugyanazon a helyen :Dd

és miért kell feltürni a dzseki ujját meg felhajtani a gallérját?



2013. okt. 12. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki a farmerdzseki, ráadásul örök darab. Gondolom kényelmesebb, ha fel van tűrve az ujja, a felhajtott gallérnak viszont tényleg nincs értelme és hülyén is néz ki:D
2013. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert idén nagy divat, és most szezonja van. És ha ugyanabban a dzsekiben voltak, akkor mi van? Annyira imádom, hogy mindenki azt hiszi az öltözködéstől lesz egyedi és különleges. Hát nem. Aki egyéniség, az farmerban, tornacipőben is az, aki meg nem, annak kár a ruhákkal vergődnie.
2013. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert így van kedve azt cső!
2013. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszadó magára ismert úgy látom :)
2013. okt. 12. 19:44
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Megint visszajött a divatba,és nem véletlen. Szerintem is örökdarabok. Ezért is tetszik sok fiatalnak. ha meg tetszik nekik,akkor miért ne hordhatnák?
2013. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg divat, bár én sehol nem olvastam ezt, pedig utána szoktam olvasgatni az aktuális divatnak.

Az ujj felhajtását divatblogokból nézhették el. A felhajtott gallérral divatblogban még nem találkoztam, szerintem valami menőzés, meg hát ezt tanulják egymástól.

23 L

2013. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
menőzés :D:D:D:D
2013. okt. 13. 10:37
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Felénk most speciel senki nem szaladgál farmerdzsekiben, mert már hideg van (na jó, az utóbbi 2 napban nem, de különben igen). Különben miért zavar?

Mióta újra divat lett, nekem is tetszenek, sőt van is. Valóban örök darab. Még anyukámnak is bejön :D

2013. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
a lányok persze tuti gúnyolódnának hasonló helyzetben a fiúkkal.
2013. okt. 13. 18:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én magamra ismertem, idén vettem egy farmerdzsekit, már eddig is tetszett, és mivel idén hatalmas választék van belőle most vettem, amíg még sokat kapni. De ettől még nem tartom magam egy "tucat" embernek. Mint írtam, nem az öltözködéstől lesz valaki egyedi, sőt az extrém külső gyakran szürke lelkivilágot takar.

Az ujjfeltűrés tényleg a divatblogokról van, olyan hipsteres. A felhajtott gallér csak valami ízlésficam lehet. És nem értem mire gondolsz, nekem fiúkon is tetszik a farmerdzseki, szóval nem röhögném ki, ha valaki olyat hord.

2013. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!