Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik bőrkabát?

Melyik bőrkabát?

Figyelt kérdés

Télére néztem jól ki néző bőrkabátot,ami jól is áll.(Ezek a szempontok ami által osztályozni kérem)

Bőr kabát 1: Eredeti bőr.Nem bélelt.Semmi logo rajta.A felülete sima.Vékony,de alá lehet öltözni.Full sőtét fekete.Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


Kabát 2.:Eredeti bőr tapintású és kinézetű szintetikus bőr.Bélelt.Egy underground biker címer elől,MÁV-hoz hasonló formában,oldalt két pajzs fomrájú 1997 halál fej,meg még a melkasán egy szürke és egy kék csík.A felülete tört,mozaik szerű.Nem túl vékony,nem lehet alá öltözni.Nem anyirra sötét de fekete.

Melyiket válasszam?


2013. okt. 12. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Télre egyiket se.

Megfagysz bennük.

2013. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor értik már meg az emberek hogy a bőrkabát, NEM téli kabát.
2013. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én értem de itt olyan a klíma hogy minusz 10-ről itt még nem hallotak,nem hogy 20-ról. De kinézetre melyik?
2013. okt. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!