Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 7500 ft sok egy farmerért?

7500 ft sok egy farmerért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem igen
2013. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem, ha az a farmer olyan is. Igazából igen, sok, de sajnos eljutottam már odáig, hogy kiadok ennyit érte, mert máshol nem találok. Egyik helyen ha jó csípőben akkor lóg a lábamon, máshol akkora a szára, hogy azt egy bakancsba se teszem bele anélkül, hogy öt perc séta után kijöjjön, szóval ha olyat találok, ami minden szempontból jó, akkor kiadok érte ennyit :D
2013. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sok, ilyen drága farmerom sose volt:D a legutóbbit 2700-ért vettem és semmi baja, nem nyúlik.
2013. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan, hogy van, akinek potom pénz, van, akinek rengeteg. Én nem látok bele a pénztárcádba (vagy anyukdéba, pasidéba, akármi :D), nem tudom, hogy lenne-e jobb helye a pénznek, jut-e kajára/rezsire/egyéb fontos dolgokra.

Egy nem túl izgi 25. farmernak sok szerintem, ha baromi különleges, vagy ilyesmi, akkor esetleg megvenném. De mostanában egy kínaiban sem igazán találsz normálisabb farmert 5-6 ezer alatt, úgyhogy nem igazán sok. h&m és társai boltokban meg inkább várok leárazásig, ha nem sürgős, mert a legtöbb darabjuk erősen túlértékelt sajnos. :D

2013. okt. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem sok. Mondjuk én 27 éves vagyok és dolgozom. Diákként ez lehet, hogy nekem is sok lett volna.
2013. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem sok. 6000Ft alatt már nem is nagyon lehet kapni az ilyen C&A, Takko, stb boltokban. És ez sem valami márkás cucc, csak egy egyszerűbb darab.

H&M-ben, Reservedben is ma néztem, jellemzően ilyen 8-10e-ért vannak az olcsóbbak.

Kínai boltokban nem szoktam járni, ott lehet hogy van olcsóbban is, de az olyan is...

2013. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 10000 alatt sosem veszek. De vettem már 50-ért is. Egyszer vettem 3000-ért is, mert nagyon jól nézett ki, de olyan sz*r volt, hogy hordani egyáltalán nem tudtam. Szóval szerintem nem sok.
2013. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont ma vettem 2 farmert, mindegyik 2000 Ft volt és nagyon jók. Leárazás miatt volt ennyi.
2013. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!