Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék Michael Kors...

Hol tudnék Michael Kors replikát rendelni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg webshopból, néhány napos várakozási idővel.

Az eddig talált órákra mind 2-3 hetet kéne várni, valamint banki átutalással kéne fizetni, amit nem igazán szeretnék.



2013. okt. 16. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%
Ne vegyél gagyit! Szánalmas, amikor valaki a hamisítvány vackával menőzik! Vegyél olyan márkát, amit megengedhetsz magadnak! Mellesleg egy Michael Kors óra 70 ezer ft, gyűjts rá, és sokkal nagyobb örömödet leled majd benne, mint egy műanyag vacak órában, ami 2 hét alatt tönkremegy... Ráadásul elég sokmindenkinek van eredeti MK órája, kb ránézésre megmondják neked, hogy a tiéd gagyi... És az ciki!
2013. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy olyan óráért amit csak hetekig, esetleg hónapokig van trendben nem fogok 70 ezret kiadni.
2013. okt. 16. 17:41
 3/17 A kérdező kommentje:
*amit=ami
2013. okt. 16. 17:51
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell követni a trendet, és akkor nem dobsz ki 70k-t az ablakon. Vegyél olyan órát ami neked tetszik, és a pénztárcád is megengedi. Osztom az előző véleményét, a belem kifordul az ilyen hamis cuccokkal páváskodó olcsójánosoktól...
2013. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik ez az óra, de tudom magamról, hogy hamar megunom. Akkor minek dobja ki 70 ezret, ha 5ezerért is megvehetem azt amit náhány hónapig fogok hordani?


Nem értem minek kell ennyire fellengzősen előadni itt magatokat, szerintem én egy teljesen átlagos kérdést tettem fel, és nem arra voltam kíváncsi, hogy nektek mi a véleményetek a replikákról.

Eddig sem voltam jó véleménnyel erről az oldalról (az itt lévő "okos" emberek miatt) de most aztán tényleg bebizonyosult, hogy az ember itt aztán a kérdésére egy épkézláb választ sem kap, csak mindenki mondja a magáét...

2013. okt. 16. 18:50
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes mód én mindig kapok hasznos választ a kérdéseimre, lehet azzal van összefüggésbe hogy nem vagyok egy véna sznob, mint itt elég sok kérdező.
2013. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sznob?

Hát ez egre jobb és jobb...Csak annyit kérdeztem, hogy hol lehet MK-ra hasonlító órát venni és sznob vagyok?

2013. okt. 16. 19:49
 8/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
taskarendeles.hu Vannak replika táskák,Chanel,Michael Kors, és vannak órák is nagyon szépek különbözű szíjjal tudsz választani,szállítással együtt 4200-4300ft ,és nem gagyi a replika,senki nem tehet arról ha esetleg tetszik neki az adott márka de nem teheti meg hogy 70ezerért megvegye,amúgy kiváncsi lennék,hogy nektek hány olyan táskátok vagy órátok van amit 100ezrekért vettetek...mind1...a kérdezőnek vizont ajánlom az oldalt mait irtam :)
2015. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Van pár...

A táskáim nagy része többszöröse volt a 100ezernek!

2015. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!