Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Szerintetek hogy áll...

Fiúk! Szerintetek hogy áll egy lánynak a rock-os póló?

Figyelt kérdés
pl. Korn, System Of A Down stb. Imádom a zenéjüket és lány vagyok de nem tudom hogy ciki-e felvenni egy ilyen pólót. mit gondoltok az ilyen lányokról?:D
2013. okt. 16. 21:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem nem ciki, ha szereted, akkor nyugodtan vedd fel.
2013. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?
2013. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenek tetszenek mert Rocker vagyok
2013. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én már nem vennék fel ilyet,32 vagyok,de ha te szeretnél,viseld,nincs vele semmi baj.
2013. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? :) Egyébként egyáltalán nem gáz, nem ezen múlik, hogy szimpatikus-e valaki. Bár adhat hozzá.
2013. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szimpatikusak az olyan lányok. : )


20/F

2013. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi lenne a Ciki? Ha úgy hordanád ezeket a pólókat, hogy halvány lila fingod sincsen, ki-kicsoda. Aztán ha egy faszi végre veszi a bátorságot, hogy leszólít, hiszen adott egy "közös kedvenc" csak tátogsz. Az a Ciki, ha csak azért bugyolálod be magad "rockos" cuccba, mert divatos. Ajvé, megfájdult a fejem.
2013. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, csak tényleg tudd, hogy mit hordasz és azt miért teszed. Én is hordtam ilyeneket, és visszagondolva szörnyen néztem ki :D De ez én vagyok. Nekem a csinos passzos ruhák jobban állnak, mint egy lenge póló. Ma már egyáltalán nem hordok pólót, semmilyen változatban.

Egyébként ha te rocker vagy akkor a rocker pasiknak ez imponál.

2013. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja igen az kimaradt hogy 15 vagyok! :D köszönöm a válaszokat:)
2013. okt. 17. 15:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, lány vagyok. :D

Én minden aggodalom nélkül viselem a zenekaros pólóimat, különösebben nem érdekel, ha megszólnak érte. Az a lényeg, hogy neked tetsszen! :D

18/L

2013. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!