Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » :) Jövőhét pénteken, lesz egy...

:) Jövőhét pénteken, lesz egy sulibuli és nem tudom h mibe menjek. Esetleg tudnátok valami ötletet adni? 168 cm magas vagyok, barna, váll alá érő hajam van, barna szemem, és kreol bőröm. Képeket is linkelhettek :) 13/L

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 16:54
 1/3 anonim válasza:

Helloszia!


Szerintem a mértékre figyelj, legyél csini, de ne k*rvás!! és ne sminkeld túl magad. Anno nálunk mindig ezt rontották el a lányok.

Am nálunk volt a sulidiscoba egy neoncső, szóval mindig valami fehérbe nyomultunk :)


19/F

2013. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szűk csőfarmer (lehet szaggatott is) és fehér felső (x hátas trikó, v kivágás (nem kell nagy kivágás))a csávók imádják. azt feldobhatod hosszú lánccal karkötökkel is. a hordassz meltltartót/ toppot akkor az lehet fekete is az dögös vagy fehér az csinos a lényeg, hogy ne színes legyen mert az közönséges. smink meg elég szempillaspirál (1-2 szer áthúzva) és átlátszó szájfény. a kevesebb néha több! Remélem segítettem, Jó szórakozást!15/L
2013. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
vasald ki a hajad válaszd kissé oldalra és az első tincseket göndörítsd hátra -előző
2013. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!