Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egész estés...

Mit vegyek fel egész estés (18:00-06:00) középiskolai Dzsem bulira? (nem lekvár party! )

Figyelt kérdés

Szeretnék dögös lenni de nincs valami jó alakom 173-4cm 70kg mell:100cm derék:74,5cm csípő:94cm comb:61cm

Ez lesz az első fősulis bulim és szeretnék jól kinézni.

Légyszi segítsetek! Előre is köszi 15/L



2013. okt. 19. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért ennyire pontos adatokat nem kellett volna kiírni, a végén még rád ismernek :D

"fősulis buli" hmm, ezen kicsit fennakadt a szemem, de próbálom figyelmen kívül hatni.

Mivel 12 óráról (jóég) van szó, ezért én azon kívül, hogy "dögös" legyek, törekednék arra is, hogy ne haljak meg ennyi idő alatt, ergo valami kényelmes lábbeli (!!) és ruha kellene.

Nem tudom, szoktál-e magassarkút hordani, de szerintem most felejtsd el. Én 6 órát (de inkább 3-4et átlagban) szoktam max bulizni magassarkúban, és már az is elég megterhelő, nem hogy 12 órán keresztül...

Ha van rajtad felesleg, akkor a feszülős cuccokat is hanyagold inkább.

Esetleg kérdezd körbe a barátnőidet, hogy ők miben mennek :)

Én nem öltöznék különösebben ki, mivel sulibuliról (?) van szó, és mert túl sokáig tart. Szóval fel vennék egy farmert, és egy kicsit csinosabb blúzt + ez csizmát, vagy balerinát. Esetleg leggings+hosszított felső. Nem kell túlkombinálni, lehet, hogy lesz 1-2 lány, aki aztán tényleg mindent belead, de a többség úgy megy majd, ahogyan suliba.

2013. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖZÉP sulis buli és köszi a válaszokat
2013. okt. 19. 21:02
 3/5 A kérdező kommentje:
sminket is ajánljataok légyszi szőke haj fehér bőr zöldesbarna szem
2013. okt. 20. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én a sminket sem vinném túlzásba, mert ennyi idő alatt (főleg, ha folyamatosan táncolsz, és izzadsz) el fog kenődni, szét fog folyni.

Szóval én alap sminket raknék (alapozó, púder, szempillaspirál) + pirosító és/vagy bronzosító + rúzs, ami megy az öltözékedhez, és a pirosítóhoz/bronzosítóhoz.

Mindenféle szemhéjfestést hanyagolnék a fent említett okok miatt.

Persze majd azért időnként ellenőrizd, hogy a helyén van-e, és púderezz újra. Valamint, ha van, akkor használj vízálló szempillaspirált.

2013. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! ment a zöld kéz:)
2013. okt. 21. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!