Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem gáz, ha egy...

Szerintetek nem gáz, ha egy hosszú, térdig érő téli, elegáns férfi kabátnak az ujja olyan hosszú hogy csak az ujjaim hegye látszik ki belőle?

Figyelt kérdés
Illetve ha ezt felhajtom egyszer, amikor nincs olyan hideg.
2009. nov. 12. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, még ha nem is nagy máshol, akkor is olyan benyomást kelthet, mintha egy fiú az apukája kabátjában indult volna el otthonról.
2009. nov. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

dagadt vagyok, nagyobb kabát kell rám, hogy elférjek benne, viszont nagysághoz arányosan hosszabb a karja is a kabátomnak, nekem is csak az ujja látszik ki


BASZOK RÁ!

2009. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a méretemre szabott kabátom van, de nekem is hosszabb az ujja, mindnek az, mert nehezebben mozogsz benne a vastag anyag miatt és ha fel akarod tartani a kezed (pl kapaszkodni a buszon) akkor nagyon lecsúszna és hülyén is nézne ki,meg fázna is a kezed. Ha pont a csuklódig érne, akkor a hidegben lefagynának a kezeid.
2009. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csukló és az ujjhegyek vége között van még egy arasznyi hely, ameddig érhet. Ha csak az ujjak hegye látszik ki, az hosszú.
2009. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem gáz nyugííí:)a varrónő amúgy feltud belőle varrni akár 1-2 centi hogy nem legyen hosszú:)
2009. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OKés, köszi mindenkinek válaszokat:)
2009. nov. 12. 23:29
 7/7 A kérdező kommentje:
a válaszokat par'don:)
2009. nov. 12. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!