Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék eredeti Nike cipőt...

Szeretnék eredeti Nike cipőt venni. Miről ismerhető fel hogy melyik igazi és melyik hamisítvány? Persze boltban venném, nem piacon. Deichmann vagy Hervis áruházban néztem ki. Ott csakis eredetit vehetek, kb 12000 és 15000 ft között lehet az ára.

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csakis márkaboltban,vagy rendes sportüzletben ajánlott megvenni,ahogy írtad példának a Hervist. A Deicmannt nem szeretem,ott nem vennék..Akárhány cipőt vettem ott,mind szétment rövid időn belül,nekik nem adnám oda a pénzem,mert mégsem mindegy kihez jut el.Pénteken vettem egy új Nike cipőt a márkaboltjukban,15e-ért,de volt ott drágábban is.Anno viszont pont kifogtam egy leárazást és 10e-ért szereztem be egy szép darabot,ami még másfél év után is remekül szolgál.Kérdésedre válaszolva nem kell gondolkodnod azon,hamisítvány e,ha nem valami tré helyen veszed meg.És az a jó,ha az van beleírva,hogy made in Indonesia :)
2013. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk van Playersroom, ha én vennék, akkor ott nézném még meg. Nem hiszem, hogy az ilyen nagyobb boltokban, mint amiket te is írtál hamisítványokat árulnának.
2013. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak olyan márkaboltban cėlszerű Nike cipőt vásárolni, mint pl. Playersroom, Sportdirect, Sportfactory stb... Jahh, ės tėnyleg azok bírják legtovább, melybe az van ìrva: Made in Indonesia ! :)))
2014. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!