Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyanadrág - varrás...

Almácska1 kérdése:

Harisnyanadrág - varrás nélkül (seamless). Magyarországon hol lehet a legjobb áron megvásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy ilyet, de nem nagyon találtam még magyar boltot, ahol árulnának ilyen különlegességet. (necc nem érdekel). Van valakinek tapasztalata egyáltalán, megéri-e (a látványon túl) a vásárlás? ...és persze a legfontosabb: hol?

2013. okt. 21. 11:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
...úgy látom, másnál sincs nagy ötlet :)
2013. okt. 31. 11:05
 2/13 anonim ***** válasza:
Én találtam, de lehet Ön nem erre gondol. Általában a lábrésznél szoktak varrás nélkül készíteni, hogy ne látszódjon, de van egy olyan érzésem, hogy Ön a derékrésznél lévő varrásra gondol. Ha igen, nem értem miért fontos, hogy varrás nélküli legyen, ha a ruha alatt úgysem látszik?
2013. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez azt hiszem pusztán esztétikai ügy :) A harisnya lényege a mindent láttatni, és mindent egy picit máshogy láttatni. Lábon is azért esztétikus, mert nem takar, hanem feldob...

Nyilván ez ízlés kérdése, de nekem tetszenek a varrás nélküli változatok - képeken persze, hiszen jelenleg nem nagyon tudok hazai elérhetőséget....

2013. nov. 2. 12:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Mutatna egy ilyen képet?
2013. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak be kell írni egy keresőbe hogy seamless pantyhose, és ott van.
2013. nov. 6. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen ez igaz, a kérdésem után azonnal rájöttem. De utána arra is, hogy valóban 9000 Ft körül mozog az ára. Van olcsóbb és drágább is.
2013. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na, én az olcsóbbat keresném, van tipped?
2013. nov. 17. 16:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom megéri-e, még ha mondjuk 50%-kal olcsóbb is. Múltkor vettem a páromnak 2400Ft-ért egy olyan harisnyát, hogy amikor felvette mindketten elaléltunk, olyan gyönyörű volt. Nagyon vékony, nagyon finom és nagyon-nagyon szexi. Aznap elmentünk valahova, és a cipője addig dörzsölte a bokájánál, amíg bumm, oda lett hirtelen a drága portéka. Olyan is megesett már, hogy egészen véletlenül odaért a lába egy felülethez, ami érdes volt és ismét cserélhette a harisnyáját.

Sajnos csak a biztonságos otthonban érdemes ilyen drága dolgokat használni kedvcsinálónak. Nálam gondos manikűr és kézkrémezés előz meg minden simogatást. Sajnos ilyen érzékenyek a harisnyák, de nagyon szépek!

2013. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
...mondjuk ha 50%-os akciót kifognék, egyszer rászánnám a pénzt :)
2014. jan. 27. 09:50
 10/13 A kérdező kommentje:

most épp egy olcsóbbat találtam, csak Magyarországon még nem forgalmazzák...



...de lényegesen hozzáférhetőbbnek tűnik...



[link]


Az árat itt láttam, mondhatni baráti a többihez képest...



De jó lenne itthon megvenni, majd írok valamelyik kereskedőnek :)



[link]


...egy jó videó róla:



Na ebben ha tud valaki segíteni :)



[link]

2014. márc. 10. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!