Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem a ccc-ben egy hete egy...

Vettem a ccc-ben egy hete egy barna csizmát. Le akartam ápolni barna fényesítővel, de kihozta a színét, amikor vízzel takarítani akartam, a műbőr felülete 'kirojtosodott', megtöredezett. Kicserélik? Vagy itthon tudok vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kicserélik, hisz itt te voltál a "bűnös". Vidd le egy cipészhez, megnézi, hátha tud mondani valami okosat.
2013. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azért én bepróbálkozné a ccc-ben, hogy attól lett olyan a cipő amit ők ajánlottak ..már ha persze a cipőjöz vettél ott ápolószert :)
2013. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szoktak adni egy papírt a kezelési útmutatóval, vagy ott van matricán a cipőn.

Ha azon szerepel, hogy így kell ápolni, és lehetőleg az általuk ajánlott szert használtad, akkor valószínűleg kicserélik. Ha nem az egész felületén ment tönkre, akkor vidd el a szert is és előttük mutasd be a hatását.

Egyéb esetben elküldenek valószínűleg, mert a te hibád volt.

Hát így leírás alapján nem tűnik menthetőnek amúgy. :S

2013. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elviszem cipeszhez, o biztos tud valamit csinalni vele:) meg apoloval majd kenegetem, legalabb nem romlik. szerencsere nem annyira feltuno.

amugy baratnomnek a tornacipoje szinet hozta ki a viz, es kicsereltek. mondjuk az deichman volt:)

a szinet egy masik barna apoloval,fenyezovel egysegesse sikerult tennem:) szoval mar ez is siker

2013. okt. 23. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:
egy műbőr csizmát minek kenegetni??
2013. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hogy fenyes legyen:)
2013. okt. 23. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Műbőrt csak szétcseszed a kenegetéssel... Műanyag!!! Nem igényel ápolást! :D Próbáld meg visszavinni, ha kicserélik, akkor a következőt ne kenegesd semmivel! Ha kenegetni akarsz, vegyél bőrt!
2013. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mi ez a ccc? :D
2013. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cipőbolt :D


[link]

2013. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah, ok... :D Nem vagyok otthon az ilyen Deichmann-féle témában, silány minőség sajnos, és a minőségéhez képest drágák a cipők. 1000 Ft-ot nem érnek. Inkább kiadok pár nullával többet érte, de szép bőr, tartós cipőt veszek. Párom anyukájának a 20 ezres deichmanos pár hét alatt hordhatatlanná vált.
2013. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!