Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolnak a "menő"...

Hol vásárolnak a "menő" diszkós srácok? Hogyan kell divatosan öltözködni, de nem divatbnzin (19/F)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ne játsszam meg magam, ha nem vagyok olyan ne is próbáljak olyan lenni, de nekem tetszik ez a "diszkós" stílus. Azok a fiatalok, akik járnak az ilyen Tomorowland, Balaton Sound, meg ilyen diszkós helyekre, és ilyen zenét hallgatnak.

Ők hogy öltözködnek? Hol vásárolnak?


Hogyan kell olyan stílusban öltözködni, ahogy ők?

Most nem divatmajom akarok lenni, hanem divatosan öltözködni, de ilyen "diszkós" stílusban.


Hol vásárolnak akik járnak ezekre a helyekre, szóval ilyen bulizós, diszkós zenét hallgatnak, de nem divatmajmok?


Néztem Facebookon ismerőseimet, akik járnak ilyen helyekre, de nem jött át, hogy hol veszik a cuccaikat, és hogy "kell kinézni" úgy, mint ők.


Szóval mik az "alapvető" divat cuccok, ami még nem divatmajmolás, de olyan "diszkós" stílus?

19/F



2013. okt. 23. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Döntsd el akkor most hogy mit akarsz. Akik ilyen helyekre járnak, azok közül 10-ből 9 általában egy tömegcikk, ugyanazok a cuccok, ugyanaz a haj stb., biztos láttál már ilyet. Ők általában plázákban shoppingolnak, most a Pull&Bear a legmenőbb (a pulcsijukat biztos hogy minden 2.-ik emberen látni szoktad) és úgy vettem észre hogy a Bershkába, New Yorker-be, Springfield-be járnak még sokan (ezeket a shoppingolásokat általában apuci fizeti). És ez a titka hogy az ember úgy nézzen ki mint egy díszk*csög, akire a saját anyja se ismer rá mert ugyanúgy néz ki mint minden második gyerek az utcán.


Egy jó tanács, nekem bevált. Én fiatalabb vagyok mint te (18) és igyekszek elegánsan öltözködni (nem kell túlzásba se vinni). Járok bulizni hétvégenként, és az emberek többnek néznek mint amennyi vagyok, és meglepődsz (vagy nem) de a csajoknak is nagyon bejön. De ami fontosabb hogy én is jól érzem magam, ha ügyesen válogatsz olcsó és kényelmes cuccokat szedsz össze, és nincs olyan ember aki ugyanolyan ruhába jönne velem szembe az utcán:)

2013. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!