Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mely boltokban árulnak divatos...

Mely boltokban árulnak divatos fiatalos férfi cuccokat, amikre nem mondják rá, hogy "páwás, Swages, emós, búzás"?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok otthon a divatos cuccokban, meg a vásárolgatásban, de most szeretnék vásárolni egy két jó cuccot.

Szóval milyen boltokban találok olyan ruhákat, amik divatosak "trendik", de nem mondják rá, hogy páwa cucc, vagy emós cucc, vagy divatmajom, amiben, nem fognak kiröhögni, kigúnyolni, mosolyogni a hátam mögött, hogy "de gáz hogy ilyen cuccokat hord..."

De menő, mai darabok, fiatalosak, 20 éveseknek való?

20/F



2013. okt. 23. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
aki akar, úgyis leszól, tök mindegy mit veszel fel
2013. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg mindenhol lehet találni kivétel nélkül 1-1 darabot ami ízléses. a párom leginkább h&m-ből és pull&bear-ből öltözködik. fitalos, de igényes a stílusa. alapdarabokat szerezz be szerintem:)
2013. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zara:) bár kicsit drága, de azért nézd meg! inkább elegánsabb darabok vannak ott, és nem olyanok amiket felsoroltál:)
2013. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A zara-ban tényleg jó cuccok vannak,igaz elég borsos áruk van.Sztem bármely divatos márkaüzletben találsz egyaránt a mai divatoknak megfelelő pávás,swag-es stb darabokat.A lényeg azon van,hogyan állítod össze az öltözéked.A leglényegesebb meg az hogy légy önmagad,találd meg saját stílusod,az se baj ha az visszafogotabb/szolidabb.A zara mellet talán még a springfield-ett említeném meg,habár az sem olcsó sajnos
2013. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ah pfű Zara? Drága? Ha nekem 1x ott kéne vásárolnom röhögve venném a dolgokat közbe meg degradálnám a boltot a minőség miatt meg az ár miatt is. Vegyél Armanit de az Emporiot mert az a fiatalosabb vagy Dolce & Gabbana-t, Hugo Boss. Vegyél hozzá egy Hublot órát vagy egy Breitlinget, Rolexet. Ha ez megvan akkor el mondhatod hogy fasza vagy.
2013. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!