Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletbe érdemes bemenni...

Melyik üzletbe érdemes bemenni, ha alsóneműt keresek?

Figyelt kérdés
Sima pamut, vagy pamut némi csipkével francia bugyikat keresek, de nem ilyen 1200 ft os darab áron mert mostanság elég sok tönkrement és ha 10et vennék az már 12 000 és csak bugyira...
2013. okt. 24. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesco, auchan...
2013. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy kínai
2013. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fehérneműboltban van 7-800 Ft-ért is. Nekem a kínaisak kb. 3 hónap alatt tönkrementek, a fehérneműboltosak meg évekig bírják. A helyedben vennék pár kínaisat és pár szépet, nekem van mindenféle, dolgozni járni szépet hordok, itthonra meg kínait.
2013. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A piaci és a kínai boltos minőséget nem ajánlom,bár olcsó,de mint tudjuk,olcsó húsnak híg a leve,nem éri meg.Én köztes megoldást választottam,nem kínai boltos és nem is fehérneműboltos méregdrága darabokat hordok,a New Yorkerben általában vannak leértékelt fehérneműk,ott veszem.Most például hatszáz forintért teljesen jópofa franciabugyit vettem ott.Vagy opció lehet még a tesco,azon belül is van F&F például,egész elfogadható.Amúgy én fordítva csinálom,mint az egyik előző válaszoló,munkába olcsóbb,kevésbé minőségi régebbi darabjaimat horodm,otthonra és randira a szépeket.
2013. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*jav.: Tescoban,hordom...
2013. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én is fordítva csinálom, a páromnak veszem fel otthonra a szépeket, szaladgálni meg a többit :D


a kínaisakat nem bírja sajnos a bőröm valamiért :S

2013. okt. 24. 11:47
 7/8 A kérdező kommentje:
melyik fehérneműboltokat ajánlanátok? mert pl tezenisben nemrég voltam és 1400 egy alsó...
2013. okt. 24. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Takko-ban mindig vannak leértékelt bugyik 500-600 Ft-ért, vagy két darabos 1000 Ft-ért. Én is most vásároltam belőle egy halommal.
2013. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!