Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerntetek fiukent hordhatok...

Szerntetek fiukent hordhatok noi nadragokat? Azokat valahogy kenyelmesebbnek tartom, mint a ferfi nadragokat!

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 14:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hordhatsz nyugodtan, legfeljebb langyinak neznek, de legfontosabb a kenyelem, ugye..?
2013. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Milyen nadrágra gondolsz?

Egyébként fura, hogy kényelmesebb, a pasi gatyák, a nőiekkel szemben direkt úgy vannak kialakítva, hogy elférjen a pömpölő.

2013. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Nem sokkal elottem egy no azt irta,hogy nokent felvehet-e ferfi borkabatot!

A kerdesem az lenne ,hogy neki is ilyen hasonlo primitiv valaszt adtal?

Vagy ha nem,tedd meg a kedvemert,legyen egy jo napom!

Eljen az egyenjogusag!

2013. okt. 24. 14:49
 4/32 anonim ***** válasza:
Ha elég vékony vagy hozzá, persze. Ismerősöm hordott női nadrágokat is (farmert), nem látszott ránézésre, melyik a férfi.
2013. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy a bőrkabis csaj is kapott primitív választ. :(
2013. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Egy rockosabb stílusú lány még dögös is lehet egy férfiaknak való bőrkabátban (persze ez szabástól is függ).

Te viszont ha fiúként határozottan nőkre szabott nadrágot veszel fel, maximum transzinak tűnhetsz, ami manapság már nem gáz, kérdés, hogy ez-e a célod.

2013. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha csak nem nagyon mini pénisszel rendelkezel, kizárt, hogy egy szűk, női nadrág kényelemes legyen neked.
2013. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
16 cm mindossze,ugy hogy siman elfer es kenyelmes mert sztreccseseket szoktam hordani!
2013. okt. 24. 15:44
 9/32 anonim ***** válasza:
Jóvan,hát,max. a b*ziellenesek meglincselnek,de amúgy semmi baj....Engem nem zavarsz...
2013. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Utolso!

Szerinted az elottem kerdezo csajt aki ferfi borkabatot hord,azt is megverik a langyiellenesek?

2013. okt. 24. 16:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!