Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicagatya viselése ciki úgy,...

Cicagatya viselése ciki úgy, ha nem teljes egészében takarja a fenekem a póló?

Figyelt kérdés

Tehát hosszú felsővel venném,de nem ér le a combom közepéig,a fenekem vonalától(aljától) kb 10centi kilátszik.

Amúgy jó fenekem van.AMIT nem küldök képben senkinek !!

Köszi a választ.


2013. okt. 24. 16:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
47%
A cicagatya viselése amúgy is ciki, mivel NEM NADRÁG.
2013. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó segged van semmi se ciki.
2013. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként meg nagyon kiba sztál velünk, h nem küldesz képet. Mintha rá lennék szorulva :D
2013. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz ide háborogni, h miért szólnak be a pasik meg füttyögnek neked az utcán, akkor nem ciki.
2013. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Én riba..c nadrágnak is szoktam nevezni!
2013. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Lehet nagyon szép szűk és merev anyagú csőnadrágokban járni, a cicanadrág nem volt esztétikus soha.
2013. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

lesznek akik azt hiszik csóró vagy rendes ruhához (cicanadrágot nadrágként önként jó ízléssel megáldott nő nem visel)

lesznek akik csak a segged bámulják, mint a hentesárút (de akkor ne háborogj, hogy csak egy darab húsnak néznek)

és lesznek akik csak a fejüket fogják, hogy megint ez ízlésficamos marhát eresztettek ki a gyógyi-ból.

2013. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
HA nem vékony, harisnya anyagú, akkor szerintem nem ciki.
2013. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ. Vannak azok a leggingsek, amik gyakorlatilag nadrágok, rendes, vastagabb anyagból, sliccel, zsebekkel. Annál nem gáz.

De ha arra a vékony, harisnyaszerű izére gondolsz, akkor nagyon ciki, ízléstelen és közönséges. Akármilyen jó is a segged.

2013. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Hány poszt lesz még itt erről??? Miért nehéz megérteni? Ha rövidebb felsőt szeretnél felvenni, akkor vegyél fel hozzá farmert! Vannak olyan szűk farmerek is, amik feszülnek végig! Ha leggings-et veszel fel, akkor hosszú felső, hosszú pulcsi, tunika, vagy hosszú kardigán, mindegy, de HOSSZÚ! Pont tegnap láttam egy lányt, fél feneke kilátszott a cicanadrágban, olyan volt, mintha valamit elfelejtett volna felvenni... Jó kis ízlésficamra vall!
2013. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!