Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen stílust képviseltek...

Ti milyen stílust képviseltek manapság?

Figyelt kérdés

Persze itt legfőképpen az öltözködési stílusotokra és a hajviseletekre gondolok. A mi sulinkban sajnos elég egyhangúan és sablonosan öltözködnek a lányok, és csak egymást majmolják.

Na szóval a kérdésem az lenne hogy ti milyen stílust képviseltek?



2013. okt. 25. 18:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Fiúk is írhatnak nyugodtan! :)
2013. okt. 25. 18:30
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Én az egyediséget képviselem. Azt hordom, ami nekem tetszik. Allergiás vagyok az egymást majmoló majmokra (haha), de nem akarok mindenáron különc lenni. Barna és félhosszú a hajam, teljesen átlagos, unalmas színe van, de tetsziuk. Bőrrákot még nem kaptam, ugyanis hófehér a bőröm, nem érdekelnek a szolis ribik. Általában farmert hordok, néha ruhát, vagy szoknyát. Engem nem lehet bekategorizálni. :D
2013. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Fél fufrum van, a hajamat meg kontyba teszem. A saját stílusomat képviselem. Sokszor van rajtam sál és mamusz szerű csizma. A magas derekú nadrágokat szeretem a legjobban ezért olyanokat hordok... De ezt még egy ideig irogathatnám ;) Egyenlőre ennyi.
2013. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó! Ez nem a saját stílusod,hanem tucat stílus;) :') én ing,egyenesszárú nadrág és elegáns cipő párti vagyok:'D és rövid hajam van:D
2013. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es :D Na az már stílus *-*
2013. okt. 25. 18:52
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
olyasmi hajam van mint miley cyrusnak (rövid) csak vörösös barnás. septum piercingem van, bordó acélbetétest hordok, csőnadrágokat, sok kiegészítőt, együtteses pólókat, kötött pulcsikat. meg mittudomén . döntsd el te hogy milyen .
2013. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
septumon már én is gondolkoztam :D
2013. okt. 25. 20:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Páva Killa!!!!!! vok. 17f
2013. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha meg kéne nevezni, akkor elegáns punkot vagy rockert mondanék. Nem mondom, hogy borzasztó egyedi és feltűnő vagyok, vagy jobban öltözök mint a többiek, mert nem :D


Öltözködésileg szeretem a ruhákat, hideg időben harisnyával és bakanccsal, farmer ugye alap darab, télen hosszú, jobb időben rövid, most a bőradrág-szoknya, szintén bakanccsal. Felsőket általában egyszínűeket hordok, pár inget (kockás vagy egyszínű) de van pár bandás pólóm is. Szeretek picit elegáns-kényelmes lenni ,de ha olyan napom van, akkor simán felveszek egy kapucnis pulcsit meg sportcipőt elég hangulatfüggő :)

Hajviseletem mondanám extrémebbnek: Régen a fele élénkpiros volt, most barna az egész, oldalt fel van nyírva, és a felnyírt része kékre festve.

16/L

2013. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ami tetszik azt felveszem. Nem érdekel, ha nem divatos, de az sem, ha minden szemben jövő csajon azt látom. ÉS? Akkor attól leszek egyedi, hogy nem veszek fel valamit ami tetszik, csak mert másoknak is van? Na ne már, ez olyan gáz. Tapasztalatom szerint akik ennyire görcsösen próbálnak különcködni, "kitűnni"(tini korban még elmegy, de úgy 18 után már nem annyira), azok felszínesebbek gyakran mint a farmer-pólós lányok. Ez az "egyedi stílus" meg "egyéniség vagyok" dolog a tinik hülye szórakozása. A lázadás és az egyéniség nem ruhafüggő. Aki így gondolja, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Aki egyedi, az meztelenül is az, aki meg nem, annak kár mindenféle underground göncöt magára húznia, egyedi nem lesz tőle, max. feltűnő. Sokan mintha összekevernék a két fogalmat.
2013. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!