Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valamelyik összeállítás...

Valamelyik összeállítás elfogadható? Ilyen alakkal felvehetem az egyiket?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a szoknyákat, de sajnos az alakom nem engedi, hogy hordjam is őket. :/ Ajj, annyira utálom... Nagyon-nagyon szörnyű? Mármint ezzel a csizmával, és az alakommal? Mielőtt belinkelem a képeket (bár biztosan lesznek olyanok, akik csak rákattintanak, de ezt nem olvassák el), előre mondanám, de lehet, hogy hiába: Légyszi kíméljetek a bunkó hozzászólásoktól! Meg lehet azt fogalmazni normálisan is!


1: [link]


2: [link] (tudom, ez elég hülye szögből van lefényképezve, de így látszik sajnos az alakom)

[link]


A csizma közelebbről: [link]



2013. okt. 27. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
nem az alakoddal van baj, hanem a borzalmas stílusoddal. szabadulj meg ettől a csizmától
2013. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Dehogy szabadulok meg, tegnap vettük. Lehet, hogy neked nem tetszik, de nekem igen. Alapból csak a csizma nem jó, vagy ha elvonatkoztatunk attól, hogy neked nem tetszik, elfogadható lenne valamelyikkel?
2013. okt. 27. 10:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Az alakoddal semmi baj, nyugodtan hordhatsz szoknyát. :) Nem is tudom hogy merült fel benned. De a harmadik képen kettő szoknya van rajtad vagy mi ? Eléggé furán néz ki, plusz ezzel a mellénnyel is. Inkább húzz egy pólót, a mellényt és a szoknyádat, úgy jobb lenne:)
2013. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Dehogy van rajtam 2 szoknya. :D Az a fölső.

Annak viszont örülök, hogy mindkettőtök szerint hordhatok szoknyát. Remélem a többi ember is így gondolja az utcán. (Egyébként úgy merült fel bennem, hogy elolvastam "párszor" azt a kutyás "idézetet"... szerintem tudod, mire gondolok.)

2013. okt. 27. 11:36
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
osztom az 1-őt
2013. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
jó alakod van, de a szoknya a csizmával? ez olyan, mintha adidas melegítőt vennél fel magassarkúval XD és az meg borzalmas. Az alakod tökéletes, a stílusérzéked közel sem. A csizma oké de nem ebben az összeállításban, bár nekem nem teszik sehogy sem, a szoknya is oké, de sohasem csizmával, ettől rosszabb már a csak a szoknya+futócipő kombó lenne
2013. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a 2-at mondanám, de úgy, hogy szoknya helyett fekete cicanaci. Jól áll a szoknya, csak nem ezzel a szettel. De a cicanacihoz pont elég hosszú a felsőd is, hangsúlyosabb lesz a csizma is, mert a feketében nem veszik el, nem úgy mint a bőrszíneddel, illetve ha a mellényt nem gombolod be, akkor tökéletes.
2013. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A kutyás idézet egy nagy f...

Nekem a vékony lányok jönnek be, hordj nyugodtan szoknyát.

2013. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
csizma szerintem igenis jó! de ez a szoknyás hosszú polo meg mellényes felállás elég dúrva. úgy tudsz egy kicsit javítani a helyzeten, hogy belehúzod a szoknyába a felsődet. Az első képen látható ruha az nem októberre való.
2013. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

De utálom, mikor valakinek szép vákony lábai vannak és siránkozik, hoyg hordhat-e szoknyát... Bárcsak ilyen lányok hordanának szoknyát, mint te. Nem pedig azok a lányok akikből buggyan minden kifelé (és most lehet cikizni, de van duci barátnőm, aki jól öltözik). Szóval, ha csak nicns vmi baj a testképeddel meg a látásoddal ezentúl csak szoknyában járj. :D


Amúgy meg mi ez, hogy csizma nem megy szoknyához. Ahhoz veszed fel amihez neked tetszik. Nem értem mi ez a nyugdíjas hozzáállás. Ha hallgatnál arra amit itt mondanak tulajdonképpen nem lenne mit felvenned. Alakítsd ki a saját stílusod és ne foglalkozz másokkal. :D

2013. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!