Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha egy 13 éves lány nem tudja magától eldobni a fehér harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
Azt mondja,neki ez jön be.Hiába magyarázom neki,sőt a neten is mutattam,milyen szép harisnyák,leggingsek vannak,rá se bagózik.Egyszerűen hidegen hagyja.Azt mondja:Anyu!Te aggattad rám ovodás koromban,most már fogadd el ezt,és azt ne mondjad nekem,hogy te ilyet nem viseltél akkoriban?!Ez tényleg igaz,de az bő 30 évvel ezelőtt volt. Mikor ovodás volt nem gondoltam,hogy ennyire megmarad neki a fehér harisnya tetszése.Azóta hordja,nem tudok mit csinálni.Mondjuk az iskolában nem cikizi ki érte senki,de ha majd kikerül az általános suliból,nem tudom mi lesz,ha nem fog ezen a stílusán változtatni.Persze más szines egyszínű pamutharisnyákat is felvesz,de a fehér áll neki az első helyen.Sokan mondják,nincs mit tenni,jobb ha ráhagyom.De azt mondja nekem,ő ezt soha nem növi ki,más tanárnőn is szokott látni fehér harisnyát.Ti mit tennétek a helyemben?Köszi a válaszokat!

2013. okt. 27. 11:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
És ha fehér legginst adnál rá?
2013. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de a harisnyanadrágot praktikusabbnak gondolja.
2013. okt. 27. 11:58
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
dobd ki. ne vegyél újat ennyi. :D
2013. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ezzel nem sokra mennék.Másfél hét alatt összespórolná a zsebpénzéből,és venne magának újat.Meg aztán addig könyörögne,míg nem vennék neki újat.Nagyon vág az esze,és kimagyarázza magát.Azt mondja,túlreagálom a dolgot.
2013. okt. 27. 12:05
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
dobd ki a harisnyáit,akkor nincs az, hogy ha kéri, esetleg visszaadod rá, és mivel nem szaladgálhat csupaszon, fel fog venni valami mást is, én a helyedbe fehér leggingst vagy valami más fehér kényelmese nacikat adnék neki helyette, úgymond kicserélném a ruháit, és akkor nincs választása, beletörődik, és te vagy a felnőtt, és ő tudja, hogy mivel tud téged befolyásolni, te pedig hagyod, hidd el, külsős szemmel ez jobban látszik, mint neked
2013. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
ja ha színeset is hord, akkor olyat is, de legyél kemény, ha most ráhagysz ilyen dolgokat, 5 év múlva mivel fog téged zsarolni? mert ez érzelmi zsarolás, tudja, hogy vehet rá téged dolgokra
2013. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettem vele a múltkor,és azt felelte,legalább nemcsak hogy tetszik neki a fehér harisnya,de legalább egyedi benne.Ha megkeményíteném a szivemet,csak átmenetileg segítene.Azt mondja,ha nem veszek neki,úgyis megtalálja a módját,például amit az előző kommentemben írtam,hogy összekuporgatja a zsebpénzéből.Amit már kétszer meg is tett.Annyit közölt velem,ha valakinek bármilyen ruha tetszik,azt akkor is fölveszi,ha már rég divatmódi,és magasból tesz a divatra.És persze neki ne a divat mondja meg,hogy ő kicsoda.Hát nem egy könnyű eset,annyi szent!
2013. okt. 27. 12:34
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Mikor én 13 -14 éves voltam, akkor az volt a "divat", hogy nagyon bőszárú nadrágot hordtunk, nagy zsebekkel térd mellett.. Anyukám, családom könyörgött, hogy ne viseljek ilyet, mert egyáltalán nem lányos, és nagyon pacuha. Persze nem érdekelt a véleményük, ugyanezt mondtam, mint a lányod, hogy nekem nem a divat mondja meg, hogy ki vagyok. 16-17 éves koromig jártam ilyen nadrágokban. Akkor elkezdtem nőiesebb ruhákat, cipőket viselni. Ebben nagy szerepe volt annak is, hogy találkoztam a mostani vőlegényemmel, aki akkor, mikor én 16 voltam, ő 18. Elegánsabb, farmeros, inges fiú. Elkezdtem érezni, hogy valami nem jó. A bőnacit szűk farmerra, a deszkás cipőt csajosabb lapostalpúra cseréltem.

Ma már tűsarkúban és szép ruhákban járok! :)

Tudom, hogy nem ugyanaz, mint a lányod és a harisnya esete, de biztos vagyok benne, hogy ő is változtatni fog pár éven belül. Lehet mar egyből a középiskolába bekerülés ilyen hatással lesz rá!

Ne akarj változtatni rajta, annál jobban ellen fog állni. Ha neki így tetszik, így kényelmes, és nem is bántják érte a társai, akkor hagyd rá! Magától fog rájönni, hogy másképp is lehet! Ez a kor a legrosszabb, csak pár évet kell kibírnod, a saját példámból tudom! :)

Ne haragudj, hogy ilyen sokat írtam!

2013. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%
Jajj ez lemaradt, előző vagyok, 26/N. :)
2013. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Köszi szépen!
2013. okt. 27. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!