Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is cuki a kezesláb...

Szerintetek is cuki a kezeslábas pizsama? Gáz ha olyat akarok? 16f

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Először azt gondoltam, hogy igen, de aztán végig olvastam a kérdést, és kicsit röhögtem. :D Figyelj, igazából csak alváshoz vennéd fel, és a családodon kívül senki sem látná, kivéve ha hülyülni akarsz, és a haverjaidnak is megmutatod. :D Én jót röhögnék rajta.

[link]

2013. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :D amúgy jah otthon venném fel, csak egy kérdés, hol pisilek? vagy vegyek hozzá fel egy pelust is?:D
2013. okt. 27. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, szét kell húzni vagyis a cipzárt (ami általában elől van) lehúzni. Ez a lányoknál sem menne máshogy, 16 évesen meg nem hiszem, hogy ez gondot okozna, és pelenkát kéne felvenni. Kivéve, ha nagyon kell, és sietségedben a cipzár megakad. Az ciki sztori. :)
2013. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jah vagy ha hátsó zipzáros, agy gombos xD milyen jó lenne már egy olyan xD és akkor tényleg kötelező lene a pelenka és amíg a szüéleim nem kelnek fel, addig lesem vehetném xD
2013. okt. 27. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
egy lánynak azt mondanám, h nem nőtt ki a babaházából, de egy fiúnak mit lehet ilyenkor? Nem megbántani akarlak, vagy beszólni, de szerintem ennyi évesen nem szoktak már ilyet hordani, a legtöbb ilyen gyerekes mintával készül, nem véletlenül, mert egy nagy gyerek az, aki ilyet hord. Figyelj, ha felnőttként nem hordunk rugdalózót, az nem véletlen, úgyhogy ez sem a felnőttség jelképe, de ha te így érzed jól magad ebben akkor meg minek kérdezel itt? Úgyis lesz támogatód és kifogásolód is a válaszadók között. Nem mindegy szerintünk ciki e, vagy cuki e? Úgyse ismersz minket, mi meg téged. XD
2013. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pelenka, kezeslábas pizsama, te valami beteg fetisiszta vagy ugye?
2013. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hát elég cink. 16/l
2013. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt hittem ilyet csak lányok húznak. o.O
2013. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Kezeslábas pizsama mánia blogon sok érdekes egybepizsama kép van és a Sokkoló Divaton sokan beszélgetnek erről a témáról:

[link]


[link]

2013. dec. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!