Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig lehet még megfázás...

Meddig lehet még megfázás veszélye nélkül nyitott lábbeliben járni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert begipszelték a lábamat, a gipszem meg elöl nyitott, kint vannak mezítláb a lábujjaim :D Ennek következtében a másik lábamra is kénytelen vagyok most szandált húzni, hogy egyforma legyen valamennyire :D

Meddig lehet szerintetek így elmenni még?



2013. okt. 28. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már jó ideje nem lehet, én már rég megfáztam volna
2013. okt. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert a begipszelt lábadon kint vannak a lábujjaid nem kell szandált felvenned. Vegyél fel utcai cipőt, olyat, amit ilyenkor hordanál. Már nincs olyan meleg, esni fog az eső is... De ha ragaszkodsz hozzá, akkor sem ajánlom, könnyen megfázhatsz/megbetegedhetsz és most szerintem nincs szükséged még egy ilyenre. :)
2013. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, a jó lábadra húzz megfelelő lábbelit, a másikra meg áldozz fel egy vastag zoknit, húzd rá a gipszre. Szerinted akinek télen törik el a lába, az is mutogatja a lábujjait?
2013. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mostmár nem igazán....Múlt héten jó idő volt,most rosszat mondanak.Húzz zárt cipőt ha lehet.:D
2013. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, ne légy bolond. Simán vehetsz fel zárt cipőd, szerinted ki fog azon fennakadni, hogy a másik oldalon kikandikálnak a lábujjak? De különben is, ha eszed van, arra is húzol valami, egy jó nagy zoknit stb., mert simán felfázhatsz már ilyenkor.
2013. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat, sohasem volt még gipszem, másnak sem a családban, lábon ismerősöknek sem, ezért sem nagyon tudom, mi ezzel kapcsolatban az eljárás :D
2013. okt. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!