Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dzsekiről? Kép alapján milyen minőségű lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. okt. 28. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik,de kinek mi.

Amúgy szerintem jó minőség lehet!

2013. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de nem az én stílusom. Jó minőségű lehet, melegnek tűnik, bár nem túl hosszú, de szerintem nem fogsz télen megfagyni. :)
2013. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy ruházati cikkek mindig jobban néztek ki fotókon, mint az üzletben. :\
2013. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a mínuszokba azért nem viselném, csak ilyen átmeneti lenne.
2013. okt. 28. 08:13
 5/12 A kérdező kommentje:
igen... csalnak a képek. mert nem tudja az ember megfogni az anyagot ami sokat számít.
2013. okt. 28. 08:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, mert rövid és bundás. Most hidegben a seggem fagyna be benne, a bundától meg őszi időben leizzadnák. Ha kiszedhető a belseje, akkor jó lenne, de csak úgy venném meg, ha megtapintom az anyagot, ennek eléggé műbőr hatása van a képen, ami nem baj, csak ha ordít róla messziről.
2013. okt. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jól gondolom-e, de szerimtem ez egy mango kabát. Azt sem tudom, hogy igazi, vagy műirha, de lehet, hogy mindegy. Nekem van szinte egy ugyanilyen mango kabátom, ami valódi irha, és hosszított szabású. Azt a kabátot eddig mindenki csak dicsérte, télen nagyon meleg, még pulcsit sem mindig veszek alá, úgyis jó.


Nekem ez a kabát tetszik, simán elmegy egy joszabb pulcsival hidegebb időben, nem fogsz benne fázni. Azért jobb lenne, ha hosszabb lenne. Másrészt, ha becipzározod, ormotlanabb lesz, mint a képeken.

2013. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mango igen, nem tudom megvegyem e, mert félek hogy rossz az anyaga, habár képen jól néz ki.
2013. okt. 28. 09:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát sztem jó minőség,de tudod,meg kell fogni....:))
2013. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak a sajátomból tudok kiindulni, és az nagyin megérte az árát :) Ha tetszik, nyugodtan vedd meg.
2013. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!