Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szakadt nadrág, mint divatirán...

Szakadt nadrág, mint divatirányzat?

Figyelt kérdés

Ismét egy kérdés amire nem kaptam épkézláb magyarázatot.

Manapság egyre gyakrabban találkozok olyan egyénekkel (főként lányokkal), akik olyan nadrágot hordanak, mintha a kutya szájából rángattak ki. Értem én ez alatt, hogy comb/sípcsont környékén 10/20 négyzetcenti felületen több helyen ki van tépve a farmer és látszik a lába az illetőnek (gondolom már ti is találkoztatok ilyennel).


Honnan ered ez, illetve mi által örvend ekkora népszerűségnek? Az én véleményem szerint már egy emberen látva is elég elszomorító, de tömegesen előforduló jelenségként (amolyan divatirányzatként) látva már-már egyenesen kiábrándító! Ha 35 fok van nyáron, ha esik az eső, ha fúj a szél, ha -10 fok van télen, ha esik a hó akkor is így járnak az utcán. Tán ennyire igénytelenek lennének az emberek?


Bevallom én tanyasi vagyok, de én nem vagyok ennyire paraszt, hogy szakadt nadrágban kimenjek a szabadba (még ha be lenne foltozva akkor sem)!



2013. okt. 29. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát bevallom erre nem nagyon tudok mit írni, mert a környezetemben azért annyira nem gyakori jelenség ez a dolog.

Szomorúnak biztos szomorú, de ennél sokkal rosszabb ruhadarabokkal is találkoztam már.


Régen még jópofának találtam a dolgot, azt hittem így leplezik a hölgyek ha elszakadt a nadrág, de nem telik újra.

Viszont mikor láttam a kirakatba, hogy többe kerül, mint rendes farmer... hát ez nonszensz.

2013. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem új keletű dolog. Régen is hordták ('70), és mindig lesz egy réteg, amelyik hordani fogja. Ez van.


Talán azért látod most gyakrabban, mert most divat a szubkultúrák divatjának átemelése a fővonalba illetve a különböző szélsőséges stílusok egymással való kombinálása.


Ezért van az, hogy láthatsz plázacicát motoros bőrkabátban is, vagy szegecses tornacipőben.

[link]

2013. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A vicc az, hogy már a boltban is szakadt. Amikor meg számonkérem, azt mondják rá, hogy ez a divat. Ti vennétek TV-t amit leejtettek? Vagy kávéfőzőt, aminek az üvege el van repedve?

Mondjuk tény az, hogy alig van ember aki vasalná a ruháit. Majmoljuk a nyugati kultúrát. Nem baj, így legalább könnyebb párt találni a nagy rakás ember közül. Aki odafigyel magára, az már megéri, hogy kis időt ráfordítsunk az életünkből, a többiek meg majd úgy is találnak maguknak valakit. :P

2013. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!