Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen maszkot, vagy mit kéne...

Milyen maszkot, vagy mit kéne vennem?

Figyelt kérdés

Remélem tudtok segíteni, hiszen öltözködéshez tartozik ez is.

A dolog a következő: Most, hogy elindult a fűtési szezon ("sötét" vidéken lakunk), mindenki begyújtja a kályhát. Ezzel nem is lenne probléma, ha lenne kályhám én is azt használnám, de a gumicsizmától kezdve a pet palackon át... még a sz@rt is a tűzre dobják. :( Én meg nem tudok kimenni még a kertbe sem, mert megfulladok, meg iszonyat büdös is. (a kisebb probléma, hogy büdös, de tényleg fuldoklom, amikor kimegyek...)


Ez lesz itt az első telünk, nem tudtam, hogy ilyenek vannak itt. Ha sálat (vagy többet) tekerek a szám, orrom elé, az sem elég jó. Arra gondoltam, hogy vmilyen maszkot kéne vennem, amit pl. a bicikliseknek van.

De nem tudom, hogy milyen-hol. Tudtok segíteni?


2013. okt. 29. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

kerékpár szaküzletekben vannak ilyen maszkok.De ez sajnos nem olcsó mulatság

[link]

Nem elég ha egyszer megveszed utána még a betéte is újra kell venni

2013. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!